10 لحظه حماسی انتقام جویان مارول (Marvel's Avengers) که هر طرفداری باید تجربه کند

10 لحظه حماسی انتقام جویان مارول ( Marvel's Avengers) که هر طرفداری باید تجربه کند.

با توجه به تیتر مقاله، خطر اسپویل و لو رفتن داستان بازی وجود دارد!

همانطور که انتظار میرود بازی "اونجرز" وقتی که میدرخشد لحظاتی را خلق میکند که از دیدنش کیف میکنید چون قبلا در دنیای کمیک یا روی پرده سینما تجربه شان کرده اید و ما میخواهیم در این مقاله نگاه دقیق تری به این لحظات داشته باشیم و نشان بدهیم که چرا بخش داستانی بازی تا این حد لذت بخش است.

10- پیش به سوی فضا

وقتی که" تونی استارک" باید به یه ماهواره توی فضا برسه، زرهی رو به تن میکنه که به صورت ویژه برای فضا طراحی شده. موقع گشت و گذار توی بازی این لباس خیلی خفنه! (بعدا به اونجا هم می‌رسیم)، این ماجراجویی بیرون از زمین جریان داره و واقعا هم به چشم میاد. هرچند به اندازه کافی طولانی نیست، ولی بلند شدن از زمین و رفتن به آسمون‌ها تو نقش" آیرون من" واقعا یه صحنه حماسی رو به ارمغان میاره.

کنترل کردن این انتقام جو وقتی که داره تمام تلاشش رو میکنه تا از مسیر منحرف نشه - و از برخورد به صاعقه ‌ها اجتناب کنه - و هم‌زمان توی پس زمینه موسیقی راک پخش میشه باعث می‌شه که احساس کنید قهرمان واقعی شمایید.

و زره سفید "آیرون من" هم خیلی خفنه و تا مدت ها تو ذهن شما باقی میمونه.

9- بازگشت ثور

همون موقعی که بازی روی "میز مارول"، "هالک" و "آیرون من" تمرکز کرده، ثور سر و کله‌ش پیدا میشه و همه رو نجات میده. این قطعا یه خوش آمد گویی خفنه. دقیقا سر بزنگاه ثور روی یه Helicarrier رخ نشون میده و قدرت خدای صاعقه چیزی نیست که هر روز بشه تجربه‌‌ش کرد و حتی بعد بازی کردن توی نقش غول یشمی (هالک) احساس خوبی به آدم میده.

زمانی که مسیرتون رو به سمت ناو جنگی باز میکنید میتونید با میلیونیر(پتک ثور) نیروهای A.I.M. رو به خاک و خون بکشید. این یه پیشرفت بزرگ توی استفاده از توانایی‌هاست و ظاهر کردن صاعقه فراتر از حماسه‌ست.

این مرحله از بازی باید تو زمان معینی انجام بشه و همزمان ثور تلاش میکنه تا جلوی برخورد Helicarrier رو با شهر نیویورک بگیره. این باعث میشه تا احساس کنید که قدرت این رو دارید تا جلوی این اتفاق رو بگیرید.

8- فرار کامالا خان

بازی با قرار دادن گیمر در نقش کامالا خان جَوون توی روز انتقام جویان شروع میشه و پنج سال بعد اون قدرت های ناانسانی به دست آورده. تو یه مرحله لذت بخش شما شهر رو طی میکنید تا به مخفی ‌گاه سرّی کاملا خان برسید و توی مسیر هم از قدرت هاتون استفاده می‌کنید. هر چند وقتی که سر و کله گروه A.I.M.پیدا میشه، درگیری ها برای پیدا کردن کامالا بالا میگیره.

چیزی که در ادامه پیش میاد رو میشه پیش‌بینی کرد. باید با مخفی کاری از بین نیروی های A.I.M. فرار کنید.

اینکار حال و هوای بازی رو عوض نمیکنه، وتوی پارکی که برای قوی‌ترین قهرمانان ساخته شده، فرار کردن از دست نیروهای رباتیک دشمن در حالی که دارن سعی میکنن شما رو پیدا کنن، صحنه سینماتیکی رو رقم میزنه، واین یه راه عالی برای عادت کردن به کنترل میز مارول آینده هستش.

7-نبرد روز انتقام جویان

اگر بتای بازی رو تجربه کرده باشید پس  با این بخش حتما آشنایی دارید. درسته که این مرحله تو بتا و بازی اصلی تفاوت زیادی نداره، اما یه معرفی عالی برای قهرمان‌های خفن بازیه.

اینکه با هالک از پل Golden Gate عبور کنید یا روی Helicarrier گروه شیلد با نیروهای Taskmaster بجنگید یا اینکه تو نقش بلک ویدو با ویلن شرور بجنگید، یه مجموعه نفس‌گیر و مهیج از اتفاقات رو به ارمغان میاره. موقعی که همه این‌ها داره اتفاق میفته نمی‌تونید از صفحه نمایش چشم بردارید.

درسته که بیشتر بخش های این مرحله آموزشیه ولی واقعا خوب و حماسی از آب دراومده.

6-فرار از دست هالک

کامالا خان جَوون تصمیم میگیره تا دوباره گروه اونجرز رو دور هم جمع کنه و ماموریتش هم با دنبال "بروس بنر" گشتن شروع میشه. ولی خب، خوش شانس نیست و هالک رو پیدا میکنه، این باعث میشه کنترل کامالا خان در حالی که غول سبز رنگ به دنبالشه، به دست شما سپرده بشه.

در حالی که دارید مرحله رو پشت سر میزارید، این رو میدونید که هالک به دنبال شماست، واین کار خیلی سختیه چون هالک برای اینکه دستش به کامالا برسه سر راهش همه چیز رو خردخاک‌شیر میکنه.

ممکنه عجیب به نظر بیاد ولی وقتی که بازی انتقام جویان شما توی چنین وضعیت هایی قرار میده خیلی خوب عمل میکنه، اما این مرحله از بقیه سطحش یه لول بالاتره چون احساس خطر و ترس توش نقش زیادی داره.

5-کاپیتان آمریکا زنده‌ست!

از اول مشخص بود که کاپیتان آمریکا توی بازی به نحوی زنده‌ست، و از این اتفاق وقتی مطمئن میشیم که آیرون من متوجه میشه که A.I.M. کاپیتان رو توی ماهواره‌ای که گفتیم (مورد 10) قرار داده.

استیو راجرز به این دلیل اونجاست که خونش "جرج تارلتون" رو زنده نگه میداره (و باعث تبدیل شدنش به M.O.D.O.K میشه).

دیدار دوباره کاپیتان و آیرون من خیلی احساسیه، و شلوغ کاری فرارشون از اون ماهواره واقعا خیلی جذابه. حتی موقعی که کنترل کاپیتان رو به دست میگیرید بهتر هم میشه. البته از همون اول کار کاپیتان سپرش رو در اختیار نداره ولی قطعا بدن ورزیده  کاپیتان جای خالی سپر رو پر میکنه.

4-هالک مقابل Abomination

بازی ‌‌‌Marvel's Avengers کلی باس فایت خفن داره‌‌‌‌‌‌‌؛و وقتی که میبینن دوباره قوی ترین قهرمانان زمین دور هم جمع شدن، با نیروهای رباتیک قدرتمند گروه A.I.M متحد میشن.

البته هیچ کدوم از اون مشکلی ندارن ولی به دست گرفتن کنترل هالک و جنگیدن با Abomination خیلی لذت بیشتری داره. در کل جنگیدن با ربات ها هم خیلی خوبه ولی کتک زدن و نیمه جون ول کردن یکی از بزرگترین دشمنی‌های غول یشمی (هالک)، هم خیلی حماسیه هم خیلی هیجان انگیز.

واقعا نمیشه انکار کرد که بازی به خاطر حضور این باس ها بیشتر نفروخته . ولی حیفه که ویلن های کلاسیک بیشتری برای مقابله با انتقام جویان توی بازی نیستن.

3-کاپیتان مقابل A. I. M.

توی مرحله آخر بازی وقتی که بقیه انتقام جویان جای دیگه‌ای با افراد A.I.M. میجنگن، کنترل کاپیتان آمریکا رو به دست میگیرید.

موقعی که سرو کله هالک برای کمک پیدا میشه دویدن رو خرابه های شهر سن فرانسیسکو به سمت قلعه M.O.D.O.K به عنوان آخرین باس فایت بازی باعث میشه همه چیز اطرافتون منفجر بشه.

این یه نمایش عالی از کاپیتان آمریکا توی بازیه و باعث میشه که آرزو میکردیم کاپیتان رو بیش‌تر توی بازی ببینیم.

2-انتقام جویان متحد شوید!

انتقام جویان دور هم دیگه جمع می‌شن تا M.O.D.O.K رو توی قدرتمند ترین حالتش شکست بدن و همه رو نجات بدن.

توی این مرحله از بازی کنترل همه قهرمانان رو به دست میگیرید تا آدم بده‌ی داستان رو شکست بدین. با پرتاب سپر کاپیتان آمریکا، ظاهر کردن صاعقه با ثور و حتی پر کردن خشاب تفنگ بلک ویدو، به نظر میاد که اینجا شما هم مقابل M.O.D.O.K نقشی دارید.

بازی Marvel's Avengers به هیچ وجه مثل Ultimate Alliance نیست و واقعا به هر کاراکتری توی بازی فرصت درخشیده شدن رو میده!

1- میز مارول مقابل M.O.D.O.K

باور کنید تو کل بازی هی میگید پس میز مارول کی به صحنه‌ای که حقشه میرسه. و بعد از همه صبری که کردید اینجا میز مارول تبدیل به مهم ترین شخصیت بازی میشه. ولی زیاد هیجان زده نشید، چون ناانسان قصه ما یهو خیلی بزرگ میشه(بزرگ به اندازه M.O.D.O.K)

بعد از اینکه M.O.D.O.K کنترل یه نگهبان از نژاد کری که زیر سن فرانسیسکو مدفون شده بود رو به دست میگیره، بالاخره میز مارول به حداکثر سطح قدرتش دسترسی پیدا میکنه و به اندازه ‌ای بزرگ میشه که بتونه اون رو شکست بده.

کنترل میز مارول توی این نقطه دیگه آخرشه، به معنای واقعی کلمه خارق‌العاده هست. هرچند باور کنید وقتی میگیم که این بخش هر چه‌قدر خفنه، صحنه بین تیتراژ بازش هم همون قدر باحاله که نمیخواید ازش دل بکنید.

مترجم: مهبد کهنمویی

منبعComicBookMovie

All rights reserved © Spidey.ir 2020

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

نقد بازی "انتقام جویان مارول" (MARVEL’S AVENGERS)

معرفی شخصیت های قابل بازی (PLAYABLE) در بازی MARVEL’S AVENGERS

نگاهی به گیمپلی (GAMEPLAY) بازی "انتقام جویان مارول"

تریلر ها و جزئیات بسیار زیادی در ویدئوهای جدید بازی "انتقام جویان" منتشر شد!

نقد و بررسی نخستین تریلر بازی MARVEL'S AVENGERS

قسمت آخر از کمیک مقدمه "بازی انتقام جویان" (MARVEL'S AVENGERS GAME) ترجمه شد + لینک دانلود

معرفی 20 تیم برتر انتقام جویان

قسمت آخر از کمیک "انتقام جویان: آخرین میزبان" ترجمه شد + لینک دانلود

کمیک انتقام جویان جدید (NEW AVENGERS) ترجمه شد + لینک دانلود

10 كمیك برتر انتقام جویان (AVENGERS) + لينك دانلود

15 رویداد برتر مارول 

رتبه بندی قوی ترین قهرمانان کیهانی مارول

معرفي نیروی های کیهانی در دنیای مارول

رتبه بندی قوی ترین ابرشرورهای مارول

کمیک "مرد عنکبوتی PS4: شهر در جنگ"  ترجمه شد + لینک دانلود

رتبه بندی قوی ترین اعضای گروه انتقام جویان

15 شخصیت خبیث برتر دنیای کیهانی مارول 

10 زن نیرومند دنیای کمیک بوک های ابرقهرمانی

رتبه بندی 15 سلاح قدرتمند دنیای کمیک

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

cap
#1 cap 1399-06-27 15:31
چرا برای من فقط عکس شماره ۴باز میشه؟؟
نقل قول کردن
cap
#2 cap 1399-06-27 15:34
ولز باvpnباز میشه :D
نقل قول کردن
super spider
#3 super spider 1399-06-27 15:36
اوه مای گاد خیلی هیجان زده شدم خیلی بازیش باحال شد کی بازیش برا ps4میاد من میخامش :-)
نقل قول کردن
cap
#4 cap 1399-06-27 15:39
جیف که ps4ندارم وکرنه با این تعریف های این مقاله حتما این بازی رو می کردم
نقل قول کردن
SINA SPIDER
#5 SINA SPIDER 1399-06-27 17:08
خدا رو شکر قبل از گرون شدن پی اس 4 یه پی اس 4 خریدم وگرنه می بایستی کلیه مو می فروختم تا بخرم :roll:
نقل قول کردن
amisalar
#6 amisalar 1399-06-27 17:17
این گیم یکی از بهترین گیمایی بود که پلی دادم اولاش فکر میکردم زیاد خوب نشه ولی خوب شد
نقل قول کردن
lightfuryir
#7 lightfuryir 1399-06-27 17:33
به نقل از super spider:
اوه مای گاد خیلی هیجان زده شدم خیلی بازیش باحال شد کی بازیش برا ps4میاد من میخامش :-)

اومده داش /:
نقل قول کردن
super spider
#8 super spider 1399-06-27 19:00
به نقل از lightfuryir:
به نقل از super spider:

اومده داش /:

:-* من برم دانلودش کنم
نقل قول کردن
Uncle Stan lee
#9 Uncle Stan lee 1399-06-27 20:34
مقاله فوق العاده بوددددددد :D
خسته نباشید
واقعا مقاله اطلاعات خوب و دارای اسوپیل شدیدی داشت :o
یک درخواست داشتم(شما که مترجم هستید لطفا کمک کنید :cry: )
جون خودتون هرچی درباره شخصیت دمیج یا Jaime Ortiz میدونید بهم بگید...همچنین شخصیت General Kreigkopf هم اگه میشه بگید که کی بوده و سرگذشت و داستانش چی بوده)
وین ۲ شخصیت از دشمنان کاراکتر پانیشر هستن
و دارم روی یک مقاله مربوط به دشمنان پانیشر در اپ کنسول کار میکنم(چون اینجا فعلا نیاز به منتشر کننده مقاله نداره)
لطفا کمکم کنید برو بچه های سایت اسپایدی
واقعا مرسی
و عذر میخوام اگه در یک مقاله نامربوط این خواسته بزرگ رو مطرح کردم
عذر میخوام از همه مخصوصا استاد ترابی
که مطمئنا از روده درازی های من سرسام گرفته
نقل قول کردن
ironman
#10 ironman 1399-06-28 01:02
سلام خسته نباشید ممنون بابت مقاله خوبتون خیلی خوب بود
نقل قول کردن
Navidparker
#11 Navidparker 1399-06-28 03:43
سلام وو مرسی از آقای کهنمویی بابت ترجمه

ولی اینو میخوام بگم صحنه ای که کپ آمریکا برمیگرده لباسشو میپوشه باید میبود..

مرسی از آقای کهنمویی بابت ترجمه وو خسته نباشین :-) :-)
نقل قول کردن
cap
#12 cap 1399-06-28 10:05
یک سوال ببخشید بابت اسپم.
سریالرهای دیزنی پلاس بهmcu ربط دارند( به خاطر خبر خوندن انتخاب بازیگر شخصیت شی هالک در سریال ش گفتم)
فقط یک خواهش داشتم.
میشه این سریال ها رو به صورت سانسور شده قرار بدید تا من بتونم ببینم :D(آخه از اون برنامه ای که من دانلود می کنم فیلم و سریال ها رو بعضی ها رو نمی ذاره. مثلا فصل ۲ بوک کیج نیست :cry:
نقل قول کردن
spider flash
#13 spider flash 1399-07-15 15:08
مقاله ی خوبی بود ممنون از اقای کهنمویی با این تعریف ها مشتاق شدم بازیش رو انجام بدم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید