5 ابرقهرمان برتر اهل روسیه

5 ابرقهرمان برتر اهل روسیه

اینها 5 سوپرهیروی برتری هستند که اصلیتشون به کشور برف و سرما برمیگرده !

مقدمه: به بهانه انتشار تریلر معرکه فیلم Guardians به سرمون زد 5 ابرقهرمان محبوب کشور دوست و برادر (!) روسیه را خدمتتان معرفی نماییم (اگر این تریلر را ندیده اید اینجا را کلیک کنید)

5- راکت قرمز (Rocket Red)

راکت قرمز (Rocket Red)

«راک قرمز»  از اون دسته شخصیت های دی سی کامیکس هستش که از روی آیرون من تقلید کرده است . در سال 1987 یعنی 24 پس از خلق شدن ایرون من، دی سی هوس کرد شخصیت مشابهی داشته باشه. بنابراین راکت قرمز خلق شد. او یک جوان روسی بود به نام Dmitri Pushkin که یک لباس زرهی و آهنی برای خودش خلق کرد. بر خلاف تونی استارک، او لباس های دیگری برای خودش درست نکرد ولی همین یک لباس هم چشم دولت روسیه رو گرفت و بهش دستور داد لباس های مشابه ای برایش بسازد. راکت قرمز در  اواخر دهه 80 میلادی و اوایل دهه 90 میلادی که گروه جاستیس لیگ تحت نظر سازمان ملل قرار گرفت، عضو گروه Justice League International شد.

4- کازمو (Cosmo)

4- کازمو (Cosmo)

«کازمو» سگی هستش که در دوران شوروی سابق رویش آزمایش های خاصی انجام میدادن. سپس به فضا فرستاده شد ولی در دهه 60 میلادی کاملا در فضا سرگردان شد . بعدش هم جهش یافته شد و به هوش بالا و توانایی برقراری ارتباط تله پاتیک دست یافت (البته با یک لهجه روسی غلیظ!!!). او رئیس بخش امنیتی ایستگاه فضایی Knowhere و یکی از اعضای گروه "محافظین کهکشان" است.

3- رد استار (Red Star)

3- رد استار (Red Star)

درست مثل شخصیت دیگر دی سی یعنی Animal Man، «لئونید کوار» (Leonid Lovar) قدرت های خودش را در اثر سقوط سفینه ای که درست کنارش منفجر شد به دست آورد (راستی، پدر او یعنی Konstantin Kovar ، همون شخصیت خبیثی  هستش که در این فصل از سریال Arrow نقشش رو «دولف لانگرن» بازی کرد). رد استار که گاهی بهش Starfire هم گفته میشه یک ابرقهرمانی است که به شدت میهن پرسته و قدرت فرابشری، سرعت بالا و Pyrokinesis داره (یعنی میتونه با ذهنش آتش را کنترل کنه)

2- بلک ویدو (Black Widow)

2- بلک ویدو (Black Widow)

بلک ویدو احتمالا شناخته شده ترین قهرمان روس در آمریکا میباشد که به خاطر فیلم های اونجرز بسیار محبوب و معروف شده. او ابتدا یک شخصیت خبیث بود ولی رفته رفته به یک آنتی هیرو تبدیل شد و در حال حاضر از قابل اتکا ترین قهرمانان زن دنیای مارول به شمار میاد.

مطالب مرتبط:

معرفی بلک ویدو

10 شخصیت مونث برتر حال حاضر دنیای كمیك

10 قهرمان برتر مارول که در مبارزه مهارت دارند!

10 لباس برتری كه جان رومیتا برای شخصیت های مارول خلق كرده است

1- کلاسوس (Colossus)

1- کلاسوس (Colossus)

پس از چند حضور cameo مانند در چندین فیلم ایکس من، کلاسوس معروف دنیای کمیک بلاخره سال قبل در فیلم ددپول واقعا روس شد! یعنی همونی شد که باید باشه!

او با نام اصلی Piotr Rasputin در کمیک های ایکس من خلق شد و از نسل دوم مردان ایکس به شمار میاد. این نسل اکثر میوتانت های خارجی بودند و در سال 1975  و در کمیک تاریخ ساز #1 Giant Size X-Men 1 معرفی شدند. کلاسوس در این کمیک در کنار استورم (آفریقا) ، نایت کرالر (آلمان) و ولورین (کانادا) حضور یافت و خیلی زود یکی از قابل اتکار ترین شخصیت های مردان ایکس شد. در طول سالیان و دهه های گذشته برای مدتی مقطعی خبیث شده ، یک بار مرده و دوباره زنده شده ولی رابطه اش با «کیتی پراید» و خواهرش Illyana همیشه ثابت بوده.

مطالب مرتبط:

معرفی کلاسوس

16 داستان كمیك بوكی كه اشكتان را در می آورد ...

امیر علی قادری

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 parsa asadi 1395-10-27 16:05
مقاله خوبی بود ممنون آقای قادری :-)
#2 Qeiji 1395-10-27 16:16
خیلی باحال و جالب بود، دمتون گرم.
منکه فقط کلاسوس و بلک ویدو رو میشناختم :-)
راستی این سگه کازمو تو فیلم محافظین کهکشان نمیاد؟
#3 hassan91 1395-10-27 16:18
این کازمو همون سگی نیست که تو محافظین کهکشان 1 بود، یعنی تو قسمت دوم ممکنه که به محافظین کهکشان ملحق بشه. چه باحال!!
#4 silver surfer 1395-10-27 16:44
به نقل از Qeiji:

اگه یادت باشه توی یه قسمت کوتاهی از فیلم بود.
اون قسمتی که رفتن پیش کلکسیونر.
توی یکی از محفظه ها بود.
#5 ultimate spider man 1395-10-27 16:56
چه جالب :-|
#6 Nightwatcher 1395-10-27 17:26
مقاله جالب و جذابی بود. ممنون از جناب قادری.

بلک ویدو و کلاسوس رو به لطف فیلمهای ددپول و اونجرز و بعضی کامیکها میشناسم. با رد راکت هم تا حدودی آشنا بودم و میدونستم که عضو JL international بوده.
ولی از رد استار و کازمو(!) چیزی نمیدونستم.

توی دنیای کامیک ابرقهرمان روس خیلی کم پیدا میشه. ولی تا دلتون بخواد ویلن روس داریم :lol:

بازم ممنون
#7 Robin 1395-10-27 17:33
5.راکت قرمز خوب بود.
4.کازمو هم جالب بود.
3-از رد استار خوشم نیومد.
2-بلک ویدو :من اونی که تو بازی پانیشر بود . دوست داشتم.
چه بازی بود :roll: دوبله فارسی بود چه دوبله ای حیف که بازیش ویروس داشت. :cry:
1- کلاسوس که عالیه :-)
انگاربا گریگوری راسپوتینه فامیله. :-*

این هم شجره کلاسوس:
upsara.com/.../...
#8 mokhtar 1395-10-27 17:34
به نقل از silver surfer:
به نقل از Qeiji:

اگه یادت باشه توی یه قسمت کوتاهی از فیلم بود.
اون قسمتی که رفتن پیش کلکسیونر.
توی یکی از محفظه ها بود.

#9 amazing_amir 1395-10-27 19:07
مقاله ی جالبی بود
ولی کاش میشد یه مقاله هم بنویسی ک قهرمان هاش ایرانی باشن
(اصن داریم !؟ )
جالب بود سپاس ;-)
#10 A.cage 1395-10-27 20:20
خیلی جالب بود
#11 Emerald Archer 1395-10-27 21:42
رد استار در فصل6 ارو می تونن ازش استفاده کنن یا حتی همین فصل5 (شاید باشه)
بهرحال می تونن توی فلش بک ها بیارنش؟نه..؟
#12 spider-sonic 1395-10-27 22:10
مقاله جالبی بود.من فقط کلاسوس و بلک ویدیو رو میشناختم.
ولی یه سوال:داشتن لهجه غلیظ روسی یه سگ توهین به روسیه ای ها نیست ؟ :-|
#13 hassan91 1395-10-27 22:20
به نقل از spider-sonic:
مقاله جالبی بود.من فقط کلاسوس و بلک ویدیو رو میشناختم.
ولی یه سوال:داشتن لهجه غلیظ روسی یه سگ توهین به روسیه ای ها نیست ؟ :-|

ناسلامتی سگه یه ابر قهرمانه :-) ، اگر ابر شرور بود اونوقت میشد گفت توهینه :-*
#14 spider-sonic 1395-10-27 22:23
ولی بازم سگه دیگه :|
یکی به خود شما بگه سگ بهت بر نمیخوره ؟؟؟
#15 mehran spidey 1395-10-27 22:43
مقاله ی بسیار جالبی بود من کلاسوس و بلک ویدو و همچنین رد راکت رو میشناختم اما بقیه رو نمیدونستم ممنون بابت مقاله آقای قادری ;-)
#16 mokhtar 1395-10-28 06:13
به نقل از spider-sonic:

تو فرهنگ ما اگه به کسی بگی سگ بهش برمیخوره. ولی تو فرهنگ اونا توهین محسوب نمیشه
#17 Ice Man 1395-10-28 11:15
ممنونم بخاطر مقاله ؛ بلک ویدو و کلاسوس واقعا از شخصیت های برتر کمیک بوکن که روس هستن و چون شخصیت های خیلی کاملی دارن هر ویژگی ای که داشته باشن هم کامله (یعنی مثل شخصیت هایی که هر اصلیت و ریشه ای داشته باشن فرقی نمیکنه نیستن)‌‍ ، کازمو هم که از شخصیت های باحال و بامزه کمیک های محافظین کهکشانه و روس بودنش هم جزء ویژگی های اصلی شخصیتشه و مثل کلاسوس و بلک ویدو این نکته توی اریجینش هم هست
رد راکت هم شخصیت جالبیه و برای تفاوتش با آیرون من از خلاقیت های جالبی استفاده کردن
ابرقهرمان های خودشونم بد نیستن اما خیلی جای کار دارن ، ولی به هر حال امیدوارم فیلمشون فیلم خوبی بشه
#18 Nightwatcher 1395-10-28 12:13
به نقل از mokhtar:
به نقل از spider-sonic:

تو فرهنگ ما اگه به کسی بگی سگ بهش برمیخوره. ولی تو فرهنگ اونا توهین محسوب نمیشه

واقعا؟!
پس چطور رابرت دنیرو دونالد ترامپ رو یک سگ خطاب کرد؟
چی بگم والا... البته اونا برای سگ خیلی ارزش قائلن.
#19 The spider 1395-10-28 13:19
واقعا بخوام بگم به غیر از کازمو و بلک ویدو و کلاسوس از بقیه اصلا شناختی نداشتم که بلک ویدو و کلاسوس هم جزو کمیک بوک کاراکترای محمبوب منن
.
.
این فیلم روسیه چی میخواد بشه؟؟؟
#20 spider-sonic 1395-10-28 17:01
الان که فکر میکنم میبینم سگ تو اسلام نجسه نه تو دین های دیگه
#21 Rubiker81 1395-10-28 20:18
به نقل از hassan91:
این کازمو همون سگی نیست که تو محافظین کهکشان 1 بود، یعنی تو قسمت دوم ممکنه که به محافظین کهکشان ملحق بشه. چه باحال!!

دقیقا میخواستم همینو بپرسم
همون جایی که هاوارد اردکه رو نشون میده و کلکسیونر افتاده کف زمین؟؟

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید