10 چیزی كه از فیلمنامه " مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" حذف شد!

10 چیزی كه از  فیلمنامه " مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" حذف شد

و باز هم حذفيات بي پايان "مرد عنكبوتي شگفت انگيز 2" ...

هفته پیش درباره نسخه اولیه فیلم "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" برایتان نوشتیم و گفتیم كه چه صحنه هایی در فیلم بوده و  از آن حذف شده است. اینك سایت comicbook.com  نسخه اولیه فیلمنامه "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" را بدست آورده و به 10 موردی كه در فیلمنامه بوده ولی حذف شده اشاره میكند:

1- مری جین

همانطور كه میدانیم «شیلین وودلی» برای ایفای نقش مری جین انتخاب و حتی صحنه هایی هم با حضور او فیلمبرداری شد  ولی در نهایت «مارك وب» آنها را حذف كرد. در نسخه ابتدايي فیلمنامه تمام صحنه های مری جین هست. او همسایه بغلی پیتر پاركر است. مری جین پدری دائم الخمر دارد و در رستورانی كار میكند . ضمناً او در اوقات فراغت اش موتور سیكلت تعمیر میكند!

مری جین

او روی مچ دست خود یك خالكوبی به شكل عنكبوت دارد و كاملا مشخصه كه به پیتر علاقمند است ولی پیتر به او اعتنایی نمیكند. در یك صحنه اسپایدرمن با پدر مری جین روبرو میشود و به او میگوید كه اینقدر دخترش را اذیت نكند. در پایان فیلمنامه اولیه گوئن قبل از اینكه به لندن برود به خانه پیتر رجوع میكند و در آنجا مری جین را میبیند و با او تعامل دوستانه ای برقرار میكند.

«گوئن» و «مری جین» سر صحنه فیلم جدید مرد عنكبوتی

او به گوئن میگوید كه همیشه پسران پر شر و شور نصيبش میشوند و از گوئن میخواهد كه بگوید چطور با پسر خوبی مثل پیتر آشنا شده است. گوئن هم به او میگوید: Date a Nerd  (= با یه بچه درس خون قرار بزار)! در واقع گوئن با اين حرفش به نوعي به مري جين اوكي ميدهد كه پس از مرگش با پيتر باشد. سپس سكانس گیر كردن گوئن در ترافیك و بعدش كمك كردن او به اسپایدرمن در مبارزه با الكترو و در نهایت هم گوئن كشته میشود (درست مثل فيلم)

2- مادر الكترو

در نسخه ابتدایی فیلمنامه «مكس» به همراه مادرش زندگی میكند و مادرش روی ویلچر است. در واقع مكس مجبور است از مادرش نگهداری كند ولی مادرش توجهی به او نمیكند.

مادر الكترو

وقتی مكس دچار حادثه میشود و همه فكر میكنند مرده، به خانه می آید و میبنید كه مادرش از روی ويلچر بلند شده و دارد از نماینده ازكورپ پول میگیرد (این پول مثل دیه ای میماند كه ازكورپ بابت كشته شدن مكس به مادرش میدهد). مكس با دیدن این صحنه خشمگین میشود و شروع میكند به استفاده از نیروهایش. در واقع این صحنه است كه منجر به نبرد اسپایدرمن با الكترو در میدان تایمز میشود (ولی در فیلم میبینیم كه الكترو ناگهان سر از میدان تایمز در می آورد تا از كابل هاي برق تغذیه كند!)

3- جی جونا جیمسون

جیمز جونا جیمسون

«جی جونا جیسمون» در نسخه ابتدایی فیلمنامه هست (همینطور دستیار او یعنی «رابی رابرتسون») ما در فیلمنامه شاهد هستیم كه پیتر (كه دانشجوی دانشگاه امپایر استیت است) اولین عكس هایی كه از اسپایدرمن گرفته را برای جیمسون می آورد. جیمسون هم دیلی بیوگل را نشان پیتر میدهد. جیمسون از دست سایت های  اینترنتی شاكي است و مدام غر ميزند كه اينترنت رسانه های مكتوب را نابود میكند. در یك صحنه هم نبرد اسپایدی با الكترو باعث میشود ك بخشي  دفتر جيمسون را تخریب كنند

4- خون پیتر

در نسخه ابتدایی فیلمنامه پیتر نمونه خون خود را به هری میدهد. این موضوع خیلی بهتر از آن چیزی است كه در فیلم دیدیم (یعنی آنجایی که «دونالد منكن»  به درخواست هری محلول "نیش عنكبوت" را در ازكورپ به او تزریق میكند و در نتيجه هري  به گابلین تبدیل میشود).

هري  به گابلین تبدیل میشود

ضمناً لباس گابلین هم بهتر توضیح داده میشود و میفهمیم كه این لباس كاربردهاي نظامی دارد ولی به طور مخفیانه برای نورمن ازبورن ساخته شده است. وقتی ریچارد پاركر از دادن خون خود به نورمن طفره رفت ، این لباس هم به مكانی برده شد كه نورمن قایق تفریحی اش را در آنجا نگهداری میكرد ولی هری آن را پیدا میكند (در كل به نظر میرسد DNA خاندان پاركر حاوی چیزی است كه میتواند بیماری ازبورن ها را معالجه كند)

5- فرار الكترو و دكتر كافكا

در فیلم كافكا (همان دكتری كه الكترو را در راون كرافت شكنجه میكند) یك مرد است. در حالیكه در كمیك ها او همیشه یك زن بوده.

دكتر كافكا

جالبه كه در فیلمنامه ابتدایی هم دكتر كافكا یك زن است. شخصیت او كاملا شرح و بسط داده شده. واقعا معلوم نیست چرا مارك وب جزئیات شخصیتی او را حذف كرده. به علاوه، الكترو خودش به تنهایی از راون كرافت فرار میكند . او سپس سر قبر نورمن میرود و هری را آنجا میبیند و سعی میكند به او حمله كند. اما وقتی میبیند كه هری تبدیل به گابلین شده با هم متحد میشوند.

6- یكسال بعد...

فارغ التحصیلی پیتر و گوئن

در نسخه ابتدایی فيلمنامه یك فاصله زمانی یك ساله بین فارغ التحصیلی پیتر و گوئن از دبیرستان و بقیه ماجراهای فیلم وجود دارد. این فاصله باعث میشود نوع رفتار پیتر با گوئن توجیه پذیر تر شود. همچنین نشان میدهد كه آنها الان دانشجو هستند. اینجوری درخواست گوئن برای گرفتن بورسیه از دانشگاه آكسفورد خیلی منطقی تر به نظر میرسد اما در فیلم انگار او در آخرین لحظه تصمیم به رفتن به آكسفورد میگیرد.

7- دكتر «راثا»

در صحنه های حذف شده از فیلم "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" به نظر میرسید كه دكتر «راثا» (همان دانشمند هندی كه برای نورمن كار میكرد) كشته شده باشد ولی در نسخه اولیه  فیلمنامه "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" او زنده است و نقشی مشابه با «دونالد منكن» را ایفا میكند (یعنی هنوزم دستیار نورمن است و باعث اخراج شدن هري از هيات مديره ازكورپ ميشود)

دكتر «راثا»

به نظر میرسد اگر از این شخصیت به جای دونالد منكن استفاده میشد، بهتر بود و نوعی انسجام بهتری میان قسمت اول و دوم انجام میشد. در واقع نقشی كه راثا در نسخه اولیه فیلمنامه دارد درست مثل نقش منكن است . فقط انگار اسم شخصیت ها عوض شده باشد.

8- مرد عنكبوتی كوچك

یكی از بهترین صحنه های فیلم جایی است كه اسپایدرمن به یك پسر بچه عینكی كه توسط بچه های قلدر مورد حمله قرار گرفته كمك میكند. این پسر در انتهای فیلم هم هست و با لباس اسپایدرمن رو در روی «راینو» قرار میگیرد.

مرد عنكبوتی كوچك

این بچه اصلا در نسخه اولیه فیلمنامه نیست! حتی راینو هم حضور كمتری دارد (او فقط به عنوان یك نقش افتخاری یا cameo در پایان فیلمنامه است) در ضمن او هیچ ارتباطی با مسئله كامیونی كه در ابتدای فیلم از ازكورپ دزدی كرده و «الكسی سیستوویچ» راننده اش است ، ندارد.

9- مرگ گوئن استیسی

مرگ گوئن استیسی

تقریبا مثل همانی است كه در فیلم دیدیم ولی گوئن در حالیكه كمرش شكسته در آخرین لجظات عمر خود از پیتر میخواهد كه هرگز تسلیم نشود و به اسپايدرمن بودن ادامه دهد. ولی در صحنه بعدی پیتر درست مثل قولی كه به سروان استيسي داد و آن را شكست،  از هویت اسپایدرمنی خود دست میكشد.

10- بازگشت پدر پیتر

بازگشت پدر پیتر پارکر

در انتهای فیلم دیدیم كه پیتر چند ماه هویت اسپایدرمنی خود را رها میكند و سر مزار گوئن میرود . در نسخه اولیه فیلمنامه هم همینطور است اما به جای اینكه او به سخنرانی گوئن گوش دهد و دوباره اسپایدرمن شود ، پدرش را میبیند!!! بله پدر پیتر نزد او می آید و به او میگوید كه سالهاست او را زیر نظر داشت. او حتی میداند كه پیتر اسپایدرمن است. او در آخرین صحنه فیلم به پیتر میگوید: "قدرت زیاد، مسئولیت به همراه دارد" . اینگونه است که پیتر تصمیم میگیرد دوباره مرد عنکبوتی شود.

(ميتوانيد اين صحنه بازگشت پدر پيتر پاركر را در اينجا دانلود كنيد)

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2014

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط با این مقاله:

10 چیزی که احتمالا قرار بود در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3" ببینیم!

10 ایستراگ برتر "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2"

پایان واقعي مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2 فاش شد!

نقد و بررسی فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2

اعضای فيلم «شش خبیث» مشخص شدند!

جزئیات جدید از فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3" و "شش خبیث"

طرح های بکار گرفته نشده در فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"

چرا «مری جین» از "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" حذف شد؟ (خطر فاش شدن داستان)

صحنه های حذف شده از سری فیلم های "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" + لینک دانلود مستقیم

10 چیزی كه از فیلمنامه " مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" حذف شد!

صحنه های حذف شده «مری جین» در "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" + لينك دانلود

سونی چه بلایی سر "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" آورده؟

هویت مرد مرموز "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" فاش شد؟

«گوئن» و «مری جین» سر صحنه فیلم جدید مرد عنكبوتی ! + تصاویر

تصاویری جدید از «مری جین» در "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2"

عكس های منتشر نشده از پشت صحنه فیلم "مرد عنكبوتی شگفت انگیز"

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Kousha-Spider
+6 #1 Kousha-Spider 1393-04-30 17:31
واقعا چه بلایی سر این فیلم آمده؟ اگر حذف نمیشدن خیلی بهتر میتونست باشه ولی بعضی از آن ها مثل اون پسر بچه خوب بودند ولب بعضی... :-*
نقل قول کردن
mokhtar
+14 #2 mokhtar 1393-04-30 17:34
من وقتي اين مقاله رو خوندم خیلی حالم گرفته شد ...
نقل قول کردن
The Rock
+4 #3 The Rock 1393-04-30 17:37
واقعا آدم نمیدونه چی بگه فقط باید افسوس خورد که با یه همچین فیلم خوبی این کارا رو کردن :sad:
نقل قول کردن
سيد محسن موسوي
+4 #4 سيد محسن موسوي 1393-04-30 17:42
این فیلم از دست رفت ... :sigh: یعنی ما میتونیم 2 تا فیلم نگاه کنیم چیزی در باب spider-man 2 و spider-man 2.1 .... البته یکم بزرگ تر ..... نظرت چیه آقا مختار؟؟
نقل قول کردن
mtm
+9 #5 mtm 1393-04-30 17:46
واقعا چه خوب كه باباي پيتر برنگشت! اين قضيه DNA باباي پيتر رو هم نميفهمم! يعني پدر پيتر روي خودش ازمايش كرده بود ، درسته؟ ولي به نظرم اين موضوع تو فيلم هم بود چون پدر پيتر تو اون ويدئو به پيتر ميگه كه براي اينكه نتايج ازمايشاتش به دست ازبورن نيافته روي DNA خودش كار كرده

جيسمون هم به نظرم بهتره براي قسمت سوم باشه

اون قضيه اون مرد عنكبوتي كوچولو كه ظاهرا قبلا تو فيلمنامه نبوده رو هم خوب كردن به فيلم اضافه كردن چون به نظرم پايان فيلم رو عالي كرد

ولي موارد ديگه اگه تو فيلمنامه ميموند بد نبود (مثل اون دكتر كافكاي زن، مادر الكترو و حتي صحنه هاي مري جين)

الانم كه فكرش رو ميكنم ميبينم ايا از اول بهتر نبود به جاي دكتر راثا از دونالد منكن استفاده ميكردن؟!!!

در هر حال كاملا مشخصه فيلمنامه اين فيلم مثل جيگر زليخا بوده و بارها و بارها تکه تکه اش كردن
نقل قول کردن
mtm
+5 #6 mtm 1393-04-30 17:47
حالا به نظر شما اگه كدوم صحنه ها تو فيلم و فيلمنامه نهايي باقي ميموندن بهتر بود؟
نقل قول کردن
Si@Vash
+6 #7 Si@Vash 1393-04-30 17:49
4:موافقم.رسما از دست رفت...
فقط یکیش خوب بود اون پسر بچه هه
البته الان یه نگا دیگه انداختم دیدم اون بازگشت پدر پیتر هم بهتر شد که حذفش کردن چون اصن منطقی نبود(با کمیک ها هم جور در نمیومد)
نقل قول کردن
The Rock
+5 #8 The Rock 1393-04-30 17:55
#6به نظر من بهتر بود اون صحنه ی شماره 9 رو حذف نمیکردن.به نظرم خیلی لحظه قشنگ و تاثیر گذاری میشد.
نقل قول کردن
mtm
+6 #9 mtm 1393-04-30 17:57
به نقل از The Rock:
#6به نظر من بهتر بود اون صحنه ی شماره 9 رو حذف نمیکردن.به نظرم خیلی لحظه قشنگ و تاثیر گذاری میشد.

اخه يه جورايي مسخره ميشد
چون قرار بود پيتر هويت اسپايدرمني خودش رو بزاره كنار ...
اينجوري انگار به درخواست گوئن اعتنايي نكرده بوده
نقل قول کردن
mtm
+6 #10 mtm 1393-04-30 17:57
بيچاره گوئن چون چندين و چند مرگ براش نوشتن و فيلمبرداري كردن (يه جا هري خفه اش ميكنه، يه جا كمرش ميشكنه، يه جا گردنش ميشكنه و ...)
نقل قول کردن
spidey 4ever
+7 #11 spidey 4ever 1393-04-30 18:01
اقاي ترابي اون صحنه مكس و مادرش هم اگه بود خيلي خوب ميشد

چون به مكس عمق بيشتري ميداد و از اين حالت تك بعدي و كليشه اي خارجش ميكرد

به نظرم مكس اگه ميديد كه مادرش از مردنش خوشحاله و اونوقت ميرفت تو ميدان تايمز و حس ميكرد كه اسپايدي هم ديگه ادم حسابش نميكنه ، كاملا قاط ميزد و انگيزه اش براي خباثت توجيه پذير تر ميشد
نقل قول کردن
spidey 4ever
+5 #12 spidey 4ever 1393-04-30 18:03
ولي واقعا نميدونم اگه پيتر خونش رو ميداد به هري داستان چه جوري پيش ميرفت! :-*

چون تو فيلم وقتي هري فهميد اسپايدرمن همون پيتر و خونش رو بهش نداده به نظرم طبيعي تر بود
نقل قول کردن
Si@Vash
+5 #13 Si@Vash 1393-04-30 18:16
آهان الان یادم افتاد صحنه 9 هم خوب شد حذف شد
نقل قول کردن
New Goblin
+4 #14 New Goblin 1393-04-30 18:31
آقا من تو این نسخه 950 مگابایتی راینو رو ندیدم!!
نقل قول کردن
Banshee
+5 #15 Banshee 1393-04-30 19:04
بنظر من موارد 1 و 2 و 3 و4 و5 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 میبایست توی فیلمنامه میبودن . انصافا همه اینا میبایست باقی بمونن تا ما بتونیم یه اثر تاپ رو ببینیم .
راستی آقای ترابی ، اگه جیمسون توی نسخه اولیه بوده ، گفته نشده که چه کسی نقشش رو ایفا کرده ؟
بنظر من سونی به روند گندکاریاش ادامه میده و یک بازیگر بغیر از جی کی سیمونز رو برای این نقش انتخاب میکنه .
نقل قول کردن
خدای رعد و برق
+4 #16 خدای رعد و برق 1393-04-30 19:06
اخه چرااااااااااااا ااااااااااااااا ا :cry: :cry:
نقل قول کردن
mtm
+5 #17 mtm 1393-04-30 19:09
تا جایی که من میدونم راینو تو تمام نسخه هایی که تا به حال از فیلم اومده و قابل دانلود بوده، بوده!
نقل قول کردن
هابي
+6 #18 هابي 1393-04-30 19:09
از حذف مری جین راضی ام چون هم بازیگرش مناسب نیست(شاید تو قسمت بعدی عوض شه)و هم اینکه فیلم به اندازه ی کافی شلوغ و غیر قابل جمع بود
ولی کاشکی صحنه مادر الکترو میموند!واقعا دل ادم تو فیلم برای الکترو میسوخت و اگه این صحنه هم بود دیگه شاهکاری بیبدیل از الکترو در میاومد
در نهایت اینطور که معلومه حذف ها هم خوب بوده و هم بد :-*
ببینیم قسمت بعدی چی میشه
نقل قول کردن
پرشین اسپایدی
+5 #19 پرشین اسپایدی 1393-04-30 19:15
1-صحنه های مری جین واقعا حیف شد ک حذف شدن!
میتونست ضمینه سازی خیلی خوبی بشه همونطوری ک اگر نشونه ای از هری تو قسمت یک میدیدیم بهتر بود!

2-در مورد مادر الکترو نفهمیدم چجوری از رو ویلچر پاشد! :|
ینی داشته نقش بازی میکرده؟!
شاید اگه مادرش میبود باور پذیری الکترو خیلی بهتر میبود!

3-جیمسون رو نمیدونم چی بگم!
فیلم دیگه از این شلوغتر ک نمیشد که پس کاش می بود حداقل باهاش آشنا شیم! :)

4-اتفاقا ایده DNA خوب بود میدونید چرا؟!
تحقیقات پدر پیتر بدون حضور DNA اش نمیتونست پیش بره پس یه سد بازدارنده خوب برای زیاده خواهی های آزکورپ بود!
و از طرفی نشون داد ک چطور اگه ماده عنکبوت به هری داده بشه خطرناکه ولی همون ماده پیتر رو به اینی ک هست تبدیل کرده!
چون DNA پیتر تشابهاتی با نمونه پدرش داره!

5-کلا حضور این شخصیت مسخره بود!
شخصیت پردازی مزخرف!
بازی مزخرف!
چی بگم دیگه؟!
البته به نظرم صحنه فرار الکترو با کمک هری بهتر بود و الا که چی مکس بخواد بره سر قبر نورمن؟! :|

6-ایده یک سال بعد رو یه جورایی با همون صحنه هایی ک هر روز و هر روز اسپایدی و پیتر رو میدیدیم اجرا شد!

7-چرا تا وقتی شخصیت هست شخصیت بسازیم؟!
چرا از اول دونالد منکن استفاده نشد؟!
یا حالا ک دیگه خبری از منکن نبود تو قسمت دوم هم جهنم ، همین هندیه میبود دیگه!

8- یکی از نقاط خوب فیلم پایانش بود!
پس بهتر که اضافه شد!

9-درسته خوشم نیومد که هری گوئن رو کشت ولی مرگ گوئن خوب بود!

10-بابای پیتر دانشمنده یا جاسوس؟!
من دیگه حرفی ندارم! :|
نقل قول کردن
New Goblin
+4 #20 New Goblin 1393-04-30 19:20
17#

راینو کجای فیلمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟آ خرشه؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول کردن
mtm
+5 #21 mtm 1393-04-30 19:31
به نقل از Banshee:
راستی آقای ترابی ، اگه جیمسون توی نسخه اولیه بوده ، گفته نشده که چه کسی نقشش رو ایفا کرده ؟

سئوال خوبی کردی...
این نسخه اولیه "فیلمنامه" است، نه "فیلم". یعنی اکثر این صحنه ها قبل از شروع فیلمبرداری از فیلمنامه حذف شدن و هرگز فیلمبرداری نشدن. اون صحنه های مربوط به جیمسون هم قطعا فیلمبرداری نشدن یا مثلا صحنه بازگشت پدر پیتر.
فکر کنم از میان اینها فقط صحنه های مری جین و احتمالا صحنه مادر مکس دیلون فیلمبرداری شدن که اونا هم بعدا حذف شدن

بعدش اومدن نسخه اولیه فیلم رو ساختن که تو اون مقاله "سونی چه بلایی سر مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" اورد بهش اشاره شد و میگن نسخه خیلی خوبی هم بوده ولی بعد از اینکه سونی این نسخه رو برای یه سری تماشاچی برگزیده نمایش داده اومد یه سری تغییرات توش داد. همزمان سونی اعلام کرد که میخواد فیلم مجزای شش خبیث رو هم بسازه. این یعنی اینکه سونی بازم یه سری تغییرات در فیلم به وجود اورد تا زمینه رو برای شش خبیث فراهم کنه (فکر کنم مثلا اون اقای مرموز و ملاقاتش با هری تو زندان رو تو فیلم گذاشت) در نهایت همه اینا تبدیل شد چیزی که ملت تو سینما دیدن!

(میبینی چه شیر تو شیری بوده؟!)
نقل قول کردن
mtm
+5 #22 mtm 1393-04-30 19:32
به نقل از New Goblin:
17#

راینو کجای فیلمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخرشه؟؟؟؟؟؟؟؟

بله
نقل قول کردن
Soheil spidey
+4 #23 Soheil spidey 1393-04-30 19:38
کاش صحنه های مربوطه رو حذف نمی کردن(البته به جز موارد 3 ، 7 ، 10) اون موقع فیلم بهتر شایدم فروش بهتری داشت.
نقل قول کردن
Kousha-Spider
+5 #24 Kousha-Spider 1393-04-30 20:04
به نظر من 2 و 3 و 6 و 8 خوب بودن و به فیلم کمک میکردن. :-)
بقیه که مسامل خوب نبود و دلیل اینکه مری جین نباید باشه اینکه بازیگر خوبی نداشت. :-)
آقای ترابی به نظر شما Jennifer Lawrance برای ایفای نقش مری جین مناسبه؟ هم بازیگر خوبیه هم از نظر چهره بعضی اوقات به مری جین شباهت داره :-*
نقل قول کردن
R-SPIDEY
+5 #25 R-SPIDEY 1393-04-30 20:11
یعنی واقعا کسی نبود که به اینا بگه اگه این سکانس ها میبود فیلم تا چه حد خوب میشد. :-|
واقعا این برام یه سواله که واقعا کسی توی سونی نیست که اطلاعات بالایی درباره این شخصیت داشته باشه؟ :-?
نقل قول کردن
Bad joke
+5 #26 Bad joke 1393-04-30 20:18
کوشا انقدر که تو به مری جین فکر می کنی کارگردان فکر نمی کنه بعدشم جنیفر بازیگر مهمیه خیلی مهم انقدر مهمه که فیلم ایکس من بر روی شخصیت اون میگشت نه ولویرین
مری جینم هر چقدر مهم شخصیت زن کلاسیکه پس بخش اعظم فیلم حضور نداشتنیه پس نمیاد این نقشا بازی کنه تازه 2 تا نقش مهم تینیجری داره بسشه برای مری جین میاد یه بازیگر جوون خوشگلی انتخاب میکنن که فیلم بین ها ازش پیش داوری نداشته باشن پس حرص نزن تا سال دیگه که شروع کنن به انتخاب بازیگر ببینیم چی میشه همون وودلی هم دیگه نمیاد این نقشا بازی کنه حقیقتش فیلم یکم کلاسش افتاده
نقل قول کردن
Bad joke
+5 #27 Bad joke 1393-04-30 20:24
من عقیده دارم مشکل بزرگ فیلم خود مارک وبه مارک توی در اوردن صحنه های رومانتیک عالیه (هر چند توی این فیلم چنگی به دل نمیزد) ولی اکشن فیلم با اینکه از قسمت اول بهتره ولی با فیلم های امسال یا پارسال مقایسش کنید یا با مبارزات مرد عنکبوتی 2 چقدر سطحش پایین تره وچطور نتونسته بودجه زمان فیلم برداری وایده اصلی فیلم را ثابت کنه
من به نظرم فیلم یکم برای وب بزرگ شد ووب در جم وجور کردنش مشکل پیدا کرد مثل اونایی که ندید بدید بازی در میارن تو عروسی انقدر میخورن که شب باید برن زیر سرم
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+5 #28 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 20:27
به به باز یه مقاله توپ از آقا مهدی عزیز!ممنونم... بخوونم نظر جامع میدم! ;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+8 #29 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 20:49
افسوس برای فیلم مردعنکبوتی شگفت انگیز2... :cry: ... :cry: ...تصاویری که به سختی در اینترنت پیدا شده اند و مری جینی که شما دیگر نمی بینیدش!!! :
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #30 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 20:58
آقا مهدی شما خودتون فیلمنامه فیلمTASM2رو دارید؟من شدیدا بهش نیاز دارم و میخوام استفادش کنم!اگه دارید ازتون التماس می کنم بذارید یا حداقل لینک بدید تا خودم دانلود کنم یا بخوونم. :oops: :oops: :cry: ممنونم ازشما. ;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
mtm
+5 #31 mtm 1393-04-30 21:16
#30:

نه من ندارم! فکر نمیکنم به جز سونی و یه عده کیم دیگه (مثل اونی که این گزارش رو تهیه کرده) فیلمنامه رو داشته باشه
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #32 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:20
#31:نظرتون درمورد این تصویر اولی و دومی که گذاشتم چیه!؟شمام از نبود مری جین افسوس می خورین آقا مهدی؟من که خودخوری می کنم تا سال2017...تا اون موقع از نبود نسخه سینمایی مری جین دیوونه می شم... :cry: :cry: :cry: ...
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #33 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:22
#31:یه چیز دیگه:
این جور این تصویر اول نشون میده باید بگم مطمئنا عمه آنا تو فیلم بوده که زدن پَر-پَرش کردن!!! :cry: :cry: :cry:
نقل قول کردن
Ali
+4 #34 Ali 1393-04-30 21:23
مرسی بابت مقاله...ولی یه چیز هست که فکر کنم خیلیا یادشون رفته... :-* صحنه های مربوط به عمو بن... :-| یعنی اونا هم حذف شدن :o چون اگه یادتون باشه قرار بود بازیگر نقش عمو بن (مارتین شین) توی قسمت دوم هم باشه :eek:
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #35 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:27
#34:آره...!!!
من مطمئنم که صحنه ها عمو بن مربوط به اون نسخه ای که خواهر عزیزم "خانم ساداتی فر"اشاره کرد.
نبردی بین گابلین و سپایدی در میگیره که نهایتا اسپایدرمن حرف های عمو بن تو ذهنش FlashBackمیشه.. .مطمئنا برای همون نسخه ای که سونی زد پَر-پَرش کرد...
;-)
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+5 #36 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:33
راستی آقا مهدی شمارو به خدا فیلمTASM2رو نقد کنید!من که لینکو گذاشتم و از شواهد پیداست شمام این نسخه آخریو دانلود کردید!ما بی صبرانه منتظر نقد شماییم آقا مهدی عزیز!
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
mtm
+6 #37 mtm 1393-04-30 21:43
#32:

من که از اولش هم گفته بودم وودلی بازیگر فوق العادیه
ولی از نبود مری جین افسوس نمیخورم چون میدونم تو قسمت های بعدی هستش

#36:
والا با خوندن این گزارشات و این حذفیات خیلی برام سخت شده فیلم رو نقد کنم ولی سعی میکنم هفته بعد اینکارو بکنم. هر چند که تاکید میکنم واقعا سخته ادم همه این موارد رو از ذهنش دور کنه و فقط تمرکز کنه روی نسخه اکران شده
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #38 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:46
هـورا!!!
من الآن در پوست خودم نمی گُنجم!شـــــکر
عـــــــــالیه!!!
That's impressive!!!
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #39 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 21:50
اعصابم اینقد خوورده که نپرسید! :cry: ... :cry: ...
پدرم در اومد صحنه های حذف شده مری جینو پیدا کردم...حالا چی!؟هیچی... دوستان(!)زدن RodFileرو ف.ی.ل.ت.ر کردن...
:cry: ... :cry: ... :cry: ...
:sad: ... :sad: ...
:oops: ...
نقل قول کردن
Bad joke
+6 #40 Bad joke 1393-04-30 21:58
واقعا تو شلوار جین آدم واقعا نمیتونه افکار :-* را از ذهنش دور کنه درسته شاید صورت خاصی نداشته باشه ولی استیل خفنی داره ولی قطعا مارک وب بعید میدونم بتونه برای قسمت بعدی بیاره انقدر باکلاس شده( دو فیلم اخیرش هم نقدای عالی گرفته وهم فروش عالی داشته است)که از فیلمی که انداختنش بیرون قرارداد ببنده
آقا یه خبر خفن تونستم یه نسخه فیلم نامه اولیه(البته خلاصه. دیالوگها توصیف شده نوشته نشده اند) چهار شگفت انگیز را بدست بیارم دادم یکی از بچه ها بعضی جا هاشو ترجمه کنه ولی تا اونجایی که خوندم فیلم نامه بدی نیست ولی چهار شگفت انگیز نیست ولی گفته شده بازم تغییر کرده ولی دوستم میگه برس به قسمت دوومش(doom) سر میزاری به بیابون خوندم میگم چه شکلیه
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+5 #41 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 22:04
#41:حسن جان فیلمنامه اولیهTASM2رو میتونی بجوری؟!
ازت خواهش می کنم!!!من میخوام دیالوگ های مری جینو بخونم ...از طرفی می خواستم برا مقالات آیندهَ م استفاده کنم.اگه تونستی پیدا کنی مدیونت می شم حسن عزیزم.
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
پرشین اسپایدی
+4 #42 پرشین اسپایدی 1393-04-30 23:32
منم هی میگم وودلی خوبه هی یکی میگه قابلمه یکی میگه زشت! :|

انصافا برا مری جین خوبه! :)

پ.ن : یکی یکم آب قند به حمیدرضا بده جَوون مردم داره از دست میره در فراق! :lol:
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+4 #43 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-30 23:39
#49: :lol: :lol: :lol: ...
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+3 #44 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-31 13:19
#51:رضا این عکس آخریو حذف کن...یه سری سرگردان بیکار میان ف.ی.ل.ت.ر میکنن این سایتو و مارو تو هَچَل میندازن...
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
mabt
+5 #45 mabt 1393-04-31 14:48
وقتی این مقاله رو خوندم، دندانهایم رو به هم میفشردم و ناخن های خود را از شدت عصبانیت گاز میزدم، چند وقته خواب و خوراک ندارم.
آخه چرا سونی انقدر ما رو زجر میده؟؟؟
یک سال برای فیلم صبر کردیم آخرهم این جوابمون بود؟؟؟
واقعا میشه سونی نسخه اولیه رو در بلوری منتشر کنه؟؟؟
من که خیلی دعا میکنم
یک سوال: حذفیات فیلم مفید هم بوده؟؟؟
واقعا برام سوال شده.
نقل قول کردن
adminqaz
+10 #46 adminqaz 1393-04-31 14:52
اخطار:
کلیه کاربران توجه داشته باشند که از نوشتن مطالب نامناسب یا بارگذاری تصاویر خلاف شئونات خودداری کنند. در غیر اینصورت براساس قوانین سایت در مرحله اول درجه کاربری آنها کاهش پیدا کرده و در مراحل بعد عضویت آنها سلب خواهد گردید.
نقل قول کردن
Goblin.S
+4 #47 Goblin.S 1393-04-31 15:47
دیگه با این کار های سونی من حرفی برای گفتن ندارم!!!
نقل قول کردن
sobhani
+7 #48 sobhani 1393-04-31 15:55
سلام به همه کاربران سایت.
به نظر من 10 و 1 خوب شد که در فیلم نوبدند چون بازگشت پدر پیتر اصلاً ایده خوبی نیست و بر خلاف کمیک هست مری جین هم برای قسمت سه باشد بهتر هست شماره 8 هم خوب شد که در فیلم قرار گرفت و پایان فیلم را خوب تمام کرد و کاش قسمت مادر الکترو در فیلم بود تا کارکتر الکترو بهتر نمایش داده می شد.
راستی دوستان من امروز مشهد می روم و برای شما اعضای خوب سایت دعا می کنم تا در تمام روزهای زندگیتان موفق باشید و سالم سعی می کنم اسم تک تک تان را به یاد بیاورم و بگوییم(آقای ترابی-عمو مختار-محمد شیرزاده-آقا حسن ریاحی-هابی-حمید رضا فتوکیان-پرشین اسپایدی-r spidey-آقا امید-کوشا اسپایدر و.....) انشالله شنبه برمی گردم تا شنبه خداحافظ همه. :-) ;-)
راستی یه دعا هم می کنم در سی دی بلو ری این صحنه ها باشند و قسمت های حذف شده در آن باشد!!!!!! :lol:
:-|
نقل قول کردن
سید حمید رضا فتو کیان
+3 #49 سید حمید رضا فتو کیان 1393-04-31 16:03
#57:از جانب ماهم دعـــــــــــــاکن!
التماس دعا داریم...
;-) ;-) ;-)
نقل قول کردن
SLH Hero
+3 #50 SLH Hero 1393-04-31 17:16
واقعاً حیف شد که این صحنه ها تو فیلم نبودن...
خاک تو سرت سونی.
نقل قول کردن
هابي
+2 #51 هابي 1393-04-31 17:25
به نقل از SLH Hero:
واقعاً حیف شد که این صحنه ها تو فیلم نبودن...
خاک تو سرت سونی.

مطمینی؟به نظر من بعضی از صحنه ها خوب شدن که حذف شدن
مثلا صحنه ی اخر(چه توجیهی میخواستن ارایه بدن برای بازگشت پدر پیتر؟)
یا روش مرگ گوئن(اگه اینطور که اینجا نوشته شده میبود باعe میشد مردعنکبوتی تو دنیای سینما لقب بدقول بگیره :lol: )
وجود مری جین و jjj هم باعث شلوغی بیشتر و درنتیجه باعث میشد وضع از این هم بدتر بشه!
همواره که حذفیات بد نیستن! ;-)
نقل قول کردن
R-SPIDEY
+5 #52 R-SPIDEY 1393-04-31 18:37
بابت اون عکس ها بنده رو ببخشید :sigh:
یک نکته ای این وسط وجود داره
قسم می خورم این قضیه حذف شدن عکس هارو تو خواب دیدم :-|
نقل قول کردن
Amir Ab
+2 #53 Amir Ab 1393-05-01 00:32
خیییییییییییییی یییییییییلی عاللللللللللللل لللللللللللللی بود
واقعا ممنونم از آقای ترابی

امیدوارم مطالب بیشتر ،جدید تر و جالب تری از شما بشنوم :D :lol: :lol: :lol: :-)
نقل قول کردن
mtm
+6 #54 mtm 1393-05-01 01:22
به نقل از R-SPIDEY:
قسم می خورم این قضیه حذف شدن عکس هارو تو خواب دیدم :-|

پس چی خیال کردی؟ معلومه که سایت ما ماورالطبیعه است :lol:
نقل قول کردن
R-SPIDEY
+5 #55 R-SPIDEY 1393-05-01 01:39
پس یه ایمیل به کارگردان سریال Supernatural بدید تا از سایت شما هم توی سریالشون استفاده کنن :lol:
نقل قول کردن
Kousha-Spider
+4 #56 Kousha-Spider 1393-05-01 01:52
جالبه! من هم سایت رو تو خواب دیدم! چند بار هم وقتی در دست تعمیر بود دیدمش.انقدر منتظر بودم تا درست بشه واقعا عاشق spidey.ir و همه ی بچه های گل توش هستم. :-)
واقعا سایت ماورالطبیعه است :lol:
نقل قول کردن
Ali
+2 #57 Ali 1393-05-01 04:31
خخخخخخخخ...خیلی جالبه چون منم خواب سایت رو دیدم :lol: اون موقع داشتیم به اکران فبم مردعنکبوتی شگفت انگیز 18 نزدیک میشدیم :lol: :lol: :lol:
.
.
.
نه حالا دور از شوخی ببخشید که بی ربطه... :oops: ولی احیانا من آواتار نداشتم؟؟؟ :o :sigh: :-? :-*
نقل قول کردن
Omid_Spider
+4 #58 Omid_Spider 1393-05-01 09:30
واقعا که کلا فبلمو زیر رو کردن رفت
نقل قول کردن
abolfazl1379
+1 #59 abolfazl1379 1393-05-01 14:09
واکنشم بعد از اون آخریه(تقریبا چیزی شبیه واکنش عمو مختار)
یعنی واقعا پدر پیتر میخواست برگرده؟اگه اینجوری میشد دیگه فیلمای بعدیش چرت میشد،بهتر که حذف شد :-*
اما کلا نکات خییلی خوبی رو حذف کردن،حیف :cry: :cry:
نقل قول کردن
amir-spider
#60 amir-spider 1393-05-12 12:10
واقعا سونی با این فیلم چی کار کرده
نقل قول کردن
M.ALI.S.S
#61 M.ALI.S.S 1399-01-16 10:12
توی اون عکس دست دادن دوستانه که شما گذاشتید، قیافه ی گوئن بیشتر جوریه که میخواد جفت پا بده تو دهن مری جین :D
چه دوستانه ای ؟! :lol:
نقل قول کردن
Aki
#62 Aki 1399-01-16 10:59
به نقل از Kousha-Spider:
به نظر من 2 و 3 و 6 و 8 خوب بودن و به فیلم کمک میکردن. :-)
بقیه که مسامل خوب نبود و دلیل اینکه مری جین نباید باشه اینکه بازیگر خوبی نداشت. :-)
آقای ترابی به نظر شما Jennifer Lawrance برای ایفای نقش مری جین مناسبه؟ هم بازیگر خوبیه هم از نظر چهره بعضی اوقات به مری جین شباهت داره :-*

خیلی حرفت اشتباس :lol:
بازیگر خوبی نداشت ینی چی:(
بازیشو دیدی؟
آدم باید از جایی شروع کنه.اگه اینجوریه هالند نباید اسپایدرمن میشد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید