5 چیزی که همیشه در كمیك های کارنیج یافت میشود!

كارنیج، كلتوس كاسدی

اگه هر داستانی از Carnage  بخونید احتمالا با این 5 مورد روبرو خواهید شد ...

مقدمهاولین حضور کارنیج در صفحات کمیک مردعنکبوتی شگفت انگیر در سال 1992 بود. او یکی از ساده ترین ابر شرورهای شیطانی در مجموعه ابر شرورهای معروف مردعنکبوتی است. یعنی انگیزه هایش برای شرارت خیلی واضح و بدون پیچیدگی های خاصی است و او فقط یك هدف دارد: كشتار!

در واقع او یک سادیست به تمام معناست که از ترکیب یک سیمبیوت فضایی با یک قاتل سریالی به نام «کلتوس کاسدی» به وجود امده. کارنیج همیشه به صورت یک قاتل که برای لذت ادم میکشد به تصویر کشیده شده است. اگه کارنیج رفتار های وحشیانش رو کنار بزاره به نظر میرسه که پایان کار او باشه.کارنیج شاید از ابر شرور های ظریف مارول نباشد ولی خب به هرحال طرفدار های خود را دارد. در هر حال به این بهانه تصمیم گرفتیم به شخصیت كارنیح و همچنین به 5 ویژگی و خاصیتی كه همیشه در كمیك های Carnage یافت میشود و خواهد شد (!)، بپردازیم:

5- کشتار های وحشتناک

كشتار كارنيج

مطمئناً چیزی که ما در همه ی کمیک هایی که در ان کارنیج هست میبینم کشتار های وحشتناک است!در واقع او به قدری وحشی هست که حتی در مواقعی ونوم در مقابل او مثل دست و پا چلفتی ها است! ملاكی که با اون میتونیم ونوم کارنیج رو از هم جدا کنیم اینه که ونوم قواعدی برای قتل هاش داره(البته بعد از اینکه از خوردن مغز مردعنکبوتی منصرف شد!) در حقیقت ونوم افراد بی گناه رو نمیکشه ولی کارنیج هرچیزی که دم دستش باشه رو به باد فنا میسپره! او ما رو به یاد شخصیت به یاد ماندنی فیلم های ترسناك یعنی «فردی كروگر» (شخصیت اصلی فیلم های "كابوس در خیابان Elm") میندازه.

تعدادی از کمیک های مشهور کارنیج مثل Carnage USA و Maximum Carnage به خون و خون ریزی و قتل های فراوان و البته زننده لکه دار شده.پس حتی اگه برای یک بار هم خواستید یک کمیک کارنیج بخونید این چیزیه که باید امادگیشو داشته باشین تا باهاش رو به رو شید!

4- تلاش سیمبوت برای پیوستن به دیگران

سيمبيوت كارنيج

از همان ابتدا كه مرد عنكبوتی به طور اتفاقی به سیمبیوت فضایی دست یافت شاهد بوده ايم  كه سیمبیوت ها میل شدیدی دارند که با انسان ها پیوند بخورند و انها اگر میزبان قوی تری پیدا کنند میزبان قبلی خود رو رها میکنن. به طور مثال بعد از اینکه اسپایدرمن سیمبیوت رو از خود جدا کرد سیمبیوت تصمیم گرفت احساسات «ادی براک» رو به بازی بگیره تا اینکه ادی بره و دمار پیتر پارکر رو دربیاره! همچنین  وقتی در نتیجه داستان معروف "سرگذشت كلون" (Clone Saga) بن رایلی جای پیتر پاركر را گرفت، سیمبیوت كارنیج سعی كرد با پیوستن بن رایلی روح و جسم اش رو تسخیر كنه.

در واقع در کمیک ها به طور مستمر به چشم میخوره که سیبمیوت علاقه داره که با افرادی پیوند بخوره که قتل رو به حداکثر برسونه (البته اگه ممکن باشه) مثلا او در شماره های 430 و 431 كمیك Amazing Spider-Man یک بار برای امتحان كردن قدرت های کیهانی با «موج سوار نقره ای» (Silver Surfer) پیوند خورد !!! و یا در داستان Carnage USA اعضای اونجرز را تسخیر كرد.

3- سيمبيوت كارنيج هرگز نميميره و بلاخره  پیش "کاسدی" بر میگرده!

كارنج مرد عنكبوتي

مثل هر داستان ترسناکی همیشه کارنیج راهی پیدا میکنه که پیش میزبان اصلیش یعنی كلتوی کاسدی بر گرده. اون اوایل مثلا كارنیج توسط سلاح صوتی یا آتشین مورد حمله قرار میگرفت و از كاسدی جدا میشد بعدشم شاهد بودیم كه كاسدی به تیمارستان بیماران روانی «ریون کرافت» میره ولی همیشه یه جوری دوباره سیمبیوت به كاسدی پیوند میخورد  و در مسیر فرار نگهبان های بی دفاع رو هم قتل عام میكرد.

دیدار کارنیج و کسدی همینطور بیشتر و بیشتر میشدش تا اینکه حدود 10 سال پیش و  در کمیک های "نیو اونجرز" ، «برایان مایكل بندیس» در حرکتی نسبتا هوشمندانه استانی نوشت كه در آن شخصیتی بسیار نیرومند به نام Sentry كارنیج را گرفت ،  پرواز كرد ، با خودش به بالای جو زمین برد و اون بالا قشنگ کارنیج رو به دونیم تبدیل کرد!!!!!! (خدا میدونه اون لحظه اون دسته از هواداران مرد عنكبوتی مثل اقای ترابی و عمو مختار كه از بیخ و بن از هرچی سیمبیوت فضایی متنفرن، ذوق نمودند!)

خب دیگه راه برگشتی دیگه نیست مگه نه؟

غلطه ! در سری كمیك های  کارنیج در سال 2010 معلوم شد كه  بقایای سیمبیوت در فضا به دست  یک دانشمند شرور  افتاده  و کلتوس هم طوری مدیریت شده که با نصف بدن زنده بمونه(؟؟؟؟) در نتیجه کارنیج برگشت! سپس دوباره كارنیج كشته شد (این دفعه به دست كلون باحال مرد عنكبوتی یعنی «كین») ولی آیا او واقعا مرد؟ نخیر! دوباره در كمیك های Superior Carnage دیدیم كه جناب كارنج برگشته و با میزبانانی مثل Wizard پیوند خورده  و توانسته لطمات مغزی كه كین بهش وارد كرده بود رو درست كنه! در نهایت هم كه دوباره برگشت به كلتوس كاسدی . پس اگه دفعه بعد مقلا دیدید كه كارنیج له شد، تكه تكه شد، لت و پار شد، مغزش پاشید بیرون، یا قلبش منهدم شد اصلا خیال نكنید مرده! بله دوستان... كارنیج همیشه برمیگرده و بلاخره پیوند میخوره با رفیق فابریك اش  یعنی كلتوس كاسدی!

2- كارنیج مرد عنكبوتی را دچار تردید میكند

كارنیج مرد عنكبوتی

اسپایدرمن از معدود قهرمان هایی هستش که از یک سری کد های اخلاقی پیروی میکنه و اونهم اینه که نباید دشمنانشو بکشه. شاید توی این سالها شده باشه که ناخواسته یا تصادفی همچین کاری رو بکنه ،ولی اگه به او قدرت انتخاب بدن که این کار رو بکنه یا نه ،حتی نسبت به ابر شرور های وحشتناکی مثل «گرین گابلین» (که دوست دختر او یعنی «گوین استیسی» رو کشته بود)اسپایدرمن همیشه از قاعده  "تو نباید بکشی" پیروی میکنه.

ولی قطعا کارنیج اولین ابر شروری هست که اسپایدر من رو وسوسه كرده اصول اخلاقی سفت و سخت خودش رو کنار بزاره چون قتل و كشتارش هیچ منطقی نداره و هر كی جلوش بیاد رو میكشه. به بیان دیگر ، اسپایدی از خودش پرسیده كه آیا نكشتن يك  قاتل روانی مهم تره یا حفظ جون ده ها فرد بیگناه دیگه ؟ (چون با كشتن كارنیج میتونه از مرگ خیلی ها جلوگیری گنه. این سردرگمی اخلاقی  در كمیك Maximum Carnage رخ داد. یعنی ما دیدیم كه شخصیت هایی مثل «ونوم» ، «بلك كت» ، Deathlok و موربیوس به  اسپایدی میگن كه باید كارنیج كشته بشه ولی او با وجود وسوسه شدن در نهايت حاضر به انجام این كار نمیشه.  

1- همیشه پای «ونوم» وسط میاد!

ونوم

سیمبیوت کارنیج از سیمبیوت ونوم به وجود آمده. بنابراین ونوم به نوعی پدر كارنیج محسوب میشه . در نتیجه ما در هر داستان یا كمیكی از ونوم به نوعی شاهد حضور ونوم هستیم. حتی از اولین حضور ونوم در عالم كمیك (یعنی شماره های 361 تا 363 كمیك Amazing Spider-Man) دیدیم كه ادی براك/ونوم به جزیره ای دورافتاده و خالی از سكنه رفته ولی مرد عنبكوتی مجبور میشه برای غلبه به كارنیج بیاد دنبالش و ازش كمك بگیره. حتی در كمیك Venom vs. Carnage كه سال 2004 چاپ شد، شاهد اتحاد كارنیج و ونوم بودیم تا با سیمبیوتی به نام Toxin بجنگند!

حتی در سالهای اخیر و پس از آنكه فلش تامپسون با سیمبیوت ونوم پیوند خورد و در نتیجه  Agent Venom پدید آمد، شاهد حضور او در برخی از داستان های مهم كارنیج بوده ایم، مثل  Carnage USA و Minimum Carnage . پس هر جا سخن از كارنیج است نام ونوم هم میدرخشد!

نويسنده و مترجم:

محمد علي رضايي (taichi)

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

رویداد پادشاه سیاه پوش (KING IN BLACK) را با ترجمه فارسی بخوانید

10 حقیقتی که باید درباره کارنیج (CARNAGE) بدانید

10 حقیقت مهمی که باید دربارۀ تیمارستان "راون‌کرافت" (RAVENCROFT INSTITUTE) بدانید

10 تا بدترین و وحشتناک ترین کارهایی که کلتوس کسدی/کارنیج تا به حال انجام داده است!

10 میزبان سیمبیوت کارنیج به غیر از «کلتوس کسدی»!

15 قدرتی که کارنیج دارد ولی ونوم ندارد!

5 چیزی که همیشه در كمیك های کارنیج یافت میشود!

کارنیج به دنیای مارول حمله میکند!

20 ضد قهرمان (ANTI-HERO) برتر در دنیای کمیک بوک

کمیک "کارنیج مطلق" (ABSOLUTE CARNAGE) ترجمه شد + لینک دانلود

کمیک "سرگذشت ونوم" (WEB OF VENOM) ترجمه شد + لینک دانلود

10 تا از برترین، خشن ترین، عجیب ترین و باحال ترین مبارزات ونوم!

نگاهی به VENOM های مختلف کمیک های مرد عنکبوتی

قسمت آخر از کمیک "کمپانی ونوم" (VENOM INC) ترجمه شد + لینک دانلود

10 نسخه عجیب و غریب از ونوم در دنیای کمیک !

لینك دانلود كمیك ونوم – VENOM

داستان کمیک بوکی "دنیای ونومی"  به زبان فارسی (کامل) + لینک دانلود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

sobhani
+1 #1 sobhani 1393-10-24 16:04
ممنون آقای رضایی خیلی مقاله جالبی بود.
واقعاً کشتار های وحشتناک در همه ی کمیک های کارنیج احساس میشه.
نقل قول کردن
SLH Hero
#2 SLH Hero 1393-10-24 16:35
مقاله فوق العاده خوبی بود ;-) . ممنون.

حالا یه انتقاد بکنم؟ :-* می دونم نباید تو مقاله های اوّلیه انتقاد کرد ولی به نظرم اگر بگم کارت بهتر میشه. لحنت بین جمله ها عوض میشه. مثلاً تو بعضی جمله ها باشه استفاده می کنی و تو بعضی ها باشد. ولی در کل خیلی کارت عالیه همین طور ادامه بده.
نقل قول کردن
spiderman carnage
#3 spiderman carnage 1393-10-24 16:43
مطالب خوبی بود ای هم فامیل (ناگفته نماند فامیلی منم رضایی) :-*
نقل قول کردن
پرشین اسپایدی
#4 پرشین اسپایدی 1393-10-24 16:55
اگه یه روز!
فقط یه روز ، نویسنده کمیک های مارول میبودم سریع یه داستان مینوشتم که اسکارلت ویچ از دست کارنیج و سیمبیوت ها کلافه میشه کلا کاری میکنه که از هستی محو شن! :|
ببینم حالا چجوری میخوان برگردن مگه اینکه یه نویسنده احمق دیگه باز دست به دامن نیرو های مشابه بشه!

مرسی بابت مقاله تو این جو اونجرز و فیلمای پارسال و سال دیگه و سریال و اینا یه مقاله مختص اسپایدی چسبید! :)
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
#5 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-24 17:24
دستت درد نکنه مقاله ی خوبی بود
کمیک شماره 5 کارنیج برتر آخرش چی می شه آیا کارنیج می میره؟
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #6 mirabilis 1393-10-24 17:41
آقا ما مدت ها پیش گفتیم یه مقاله در مورد کارنیج منتشر شده ، یه بانی پیدا بشه برای ترجمه ، بد نیست :
spidey.ir/.../...
به نظر میرسه بالاخره یکی آستین بالا زد و ترجمش کرد . ;-)
مقاله ی جالبیه ، نشون میده توی هر کمیک کارنیج ، میتونین چه عناصری رو پیدا کنین که نشون میده چقدر این کاراکتر تو خالیه !!! الان هم که توی سری AXIS به صورت مضحکی تمام اون جنایاتی که کرده بود رو به نوعی خواستن پاک کنن ولی مگه کارنیج بدون خون و خون ریزی معنی میده ؟ مطلقا نه ، این جزئی از شخصیت پردازیشه ( البته همون قدری که براش ساخته شده نه بیشتر ) ، نمیشه تغییرش داد .
شماره ی دو این مقاله هم خیلی جالبه ، حتما بخونیدش ، شخصیت پردازی واقعی رو اونجا نشون داده . کسی که حاضر نمیشه حتی کسی مثل کسدی رو بکشه .
نقل قول کردن
A god name sparkles
#7 A god name sparkles 1393-10-24 18:12
بسی لذت بردیم ، ممنون ;-)
نقل قول کردن
Abbas Spidey
#8 Abbas Spidey 1393-10-24 18:13
ممنون عالی فوق العاده
نقل قول کردن
Soheil spidey
#9 Soheil spidey 1393-10-24 18:40
خیلی ممنون بابت مقاله خیلی خوب بود.
کارنیج همیشه تو بازی ها هم کابوس مردعنکبوتی بود ( البته به جز چند مورد ) مخصوصا تو بازی Maximum Carnage که منو کلافه میکرد.
ولی با این جمله ت خیلی حال کردم : :lol:
نقل قول:
هر جا سخن از کارنیج هست ، نام ونوم هم میدرخشد
نقل قول کردن
M. goblin
#10 M. goblin 1393-10-24 18:46
خیلی ممنون اقای رضایی.
ولی نمیدونم چرا اصلا زیاد با کارنیج حال نمیکنم!! :-*
راستش کارنیج یه شخصیتی که میشه باهاش خیلی کار کرد ولی به قول میرابلیس خان توی اکسی رفتن گند زدن به همه چیز!! :o
نقل قول کردن
sonic the spider hedgehog
#11 sonic the spider hedgehog 1393-10-24 19:39
خیلی ممنون اقای رضایی.مقاله جالبی بود.ولی نمیدونم چرا از کارنیج خوشم نمیاد و کمیکاشو نمیخونم. :-* :zzz
نقل قول کردن
Miguel ohara
#12 Miguel ohara 1393-10-24 21:12
ممنون
من از این کارنج لعنتی یه خاطر بددارم:
اواخر شهریورماه امسال من هرشب در خواب خواب کارنج می دیدم حتی قبل از خواب وقتی چشمو می بستم عکسش درست می امد جلوی چشم و نمی گزاشت بخوابم
نقل قول کردن
mados
+1 #13 mados 1393-10-24 21:21
توی axis کارنیج مرد؟
نقل قول کردن
As Responsible As Spider-Man
#14 As Responsible As Spider-Man 1393-10-24 23:29
سلام خدمت همگی. بابت مقاله ممنون. واقعا جالب بود. ترجمه ی مقاله هم که طبق معمول عالی بود! راستی بچه ها اگه احیانا کمک خواستین بنده سر و پا بگوشم!! :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
#15 sonic the spider hedgehog 1393-10-25 00:08
من هم حاضر به همکاری هستم هر چی بخواید در خدمتیم :lol:
نقل قول کردن
As Responsible As Spider-Man
#16 As Responsible As Spider-Man 1393-10-25 00:12
منم همینطور!!!!
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #17 mokhtar 1393-10-25 00:30
مقاله بسیار جالبی بود
با ذوق و سلیقه خاصی هم ترجمه شده بود
با همه 5 مورد موافقم
ضمن اینکه حالم از هر چی سیمبیوت از هر قوم و خاندان بهم میخوره
همشون فقط قیافه خفن و شخصیت پردازی تو خالی دارن :-x
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+3 #18 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-25 02:00
بچه ها سوال دارم کارنیج مونث هم هست؟
الآن ادی براک چی شد هیچ خبری از او نیست (فک کنم شده آنتی ونوم)
نقل قول کردن
Imperial King
+2 #19 Imperial King 1393-10-25 02:52
داداش طبق دیتابیس مارول الان اون توکسین هستش.
نقل قول کردن
taichi
+3 #20 taichi 1393-10-25 09:48
اول از همه از اقای ترابی تشکر میکنم که اگه این مقاله رو ویرایش نمیکرد اصلا قابل خوندن نبود یک بند مقاله رو هم که خود ایشون ترجمه کردن به صورت رسمی.
به افرادی که میگن سیمبیوت ها بدن باید گفت در کل اینطور نیست!الان فلش چه قدر ونوم باحالی شده که کمیک های تحسین شده ای هم داشت؟در واقع به نظر من همه ی سیمبیوت ها پتانسیلی دارن برای اینکه یک چیز بی نظیر در بیان ولی نویسنده میخواد!
فکر میکنید چرا انقدر هی صاحبارو عوض میکنن؟میخوان تست کنن ببینن سیمبیوت به کدوم بیشتر شخصیت جالبی میده و اونو گسترش بدن ولی هیچ وقت دست یک نویسنده توانا نمیدن و همش به جای اینکه درستش کنن بدترش میکنن(گند های سوپریر و اکسیس)
در هر حال الان در مورد خفن بودن ونوم فلش شکی نیست!
به امید روزی که یک کارنیج درست هم شخصیت پردازیش عوض شه و بتونه یک دشمن خوب و البته ترسناک که حالت horror رو به کمیک مردعنکبوتی بتونه اضافه کنه.
نقل قول کردن
vahidcloner
-2 #21 vahidcloner 1393-10-25 14:55
کاش ونوم از دنیای مردعنکبوتی و کمیک بیرون میرفت
نقل قول کردن
The Assassin
+3 #22 The Assassin 1393-10-25 15:11
تو بازی TASM 2 هم دیدیم که کارنیج ، اسپایدی رو تحریک میکرد که بکشه
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+1 #23 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-25 15:50
به نقل از Spider-Aliasghar:

:o :o واقعا اون تاکسینه؟جان من علکی نگو؟واقعا؟

کی به من منفی داد من که سوال برسیدم
نقل قول کردن
Goblin.S
+2 #24 Goblin.S 1393-10-25 17:03
به نظرت نمی تونیم بگیم یه شخصیت پوچ و بی معنا هم هستش؟
نقل قول کردن
Imperial King
+2 #25 Imperial King 1393-10-25 18:38
به نقل از THE SUPERIOR SPIDER MAN:
به نقل از Spider-Aliasghar:

:o :o واقعا اون تاکسینه؟جان من علکی نگو؟واقعا؟

کی به من منفی داد من که سوال برسیدم

سلام داداش . آره داداش واقعا راست میگم خواستی بگو لینک بدم بری ببینی قبلنا آنتی ونوم بودش ولی به گفته این دیتابیس الان توکسین هستش
در ضمن من منفی ندادم.
با تشکر علی اصغر گنجعلی
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+1 #26 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-25 20:39
خواهش می کنم می دونم کار خودت نیست دمت گرم لینک هم بده
26#
کی شخصیت بوچ و بی معناست منظورت کارنیجه؟
به نقل از vahidcloner:
کاش ونوم از دنیای مردعنکبوتی و کمیک بیرون میرفت

اه اه اه برای چی بره بیرون مردعنکبوتی بدون ونوم معنی نداره یعنی اگه ونوم نبود اسبایدی به دست کارنیج بخ بخ
نقل قول کردن
Imperial King
+2 #27 Imperial King 1393-10-26 15:59
چشم نوکرتم هستم
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+2 #28 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-26 22:13
چاکریم شرمنده یک سوال دارم چه جوری می شه کمیک هارو دانلود کرد چون تو اون سایت چیزی به نام دانلود بیدا نکردم
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+2 #29 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-26 22:45
می گم این Symbiote Slayers از کجا بیدا شده خیلی شبیه اون چیزی نیست که تو زمان آرون ایک من edge of spider verse 3 برای مردم اومد
نقل قول کردن
Imperial King
+2 #30 Imperial King 1393-10-27 22:51
داداش هیچ وقت دیتابیس ماول بر علیه سود خود مارول عمل نمیکنه به خاطر همین برای دان نیستش باید از تورنت بگیری.
نمیدونم این از کجا پیداش شده ولی متنشو به انگلیسی میخونم هروقت وقت کردم بهت میگم
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+2 #31 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-28 13:37
(داداش خودم خوندم یه سیمبیوت جدیده تو زمان ادی براک تاکیسن اومده البته خودم مثل شما به طور کامل بلد نیستم در حد متوسطم (حدی که کمیک ها رو بتونم بخونم))
با تشکر اسباک یا برادرم مصطفی خودم اصلی نیستم داداش کو چیکه هستم
نقل قول کردن
azad691
+2 #32 azad691 1393-10-28 15:23
جدیدا هم داره به یک قهرمان تبدیل می شه.توی کمیک های اکسیس کارنیج که 3 قسمت بود کلی چیز یاد گرفت(البته آخرش خیلی بد تموم شد،اون زنه بهش یه درس خیلی سخت داد)
نقل قول کردن
Imperial King
+1 #33 Imperial King 1393-10-28 19:05
(داداش خودم خوندم یه سیمبیوت جدیده تو زمان ادی براک تاکیسن اومده البته خودم مثل شما به طور کامل بلد نیستم در حد متوسطم (حدی که کمیک ها رو بتونم بخونم))
با تشکر اسباک یا برادرم مصطفی خودم اصلی نیستم داداش کو چیکه هستم

سلام داداش.منظورت از اصلی نیستم چیه یعنی شما داداش کسی هستی که صاحب این نام کاربری هستش؟
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+2 #34 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-28 20:47
والا داداشم یه 8 روزی هست تو بیمارستانه اون تصادف کرده و 3 روز تو کما بود و دوتا باش هم بدجوری شکسته بود خدارو شکر 2 روز دیگه می یاد خونه و به من می گفت حتما به این سایت سر بزنم و خیلی سلام می رسونه به خدا راست می گم
نقل قول کردن
+1 #35 sonic the spider hedgehog 1393-10-28 20:59
والا داداشم یه 8 روزی هست تو بیمارستانه اون تصادف کرده و 3 روز تو کما بود و دوتا باش هم بدجوری شکسته بود خدارو شکر 2 روز دیگه می یاد خونه و به من می گفت حتما به این سایت سر بزنم و خیلی سلام می رسونه به خدا راست می گم

براش ارزوی سلامتی میکنم خدا کنه زودتر خوب شه. :cry: :cry: حالا مگه چه اتفاقی براش افتاده؟
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
+1 #36 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-28 21:02
اون تصادف کرده
خدایی اینجا عجب سایتیه بی خود نیست که داداشم عاشق اسبایدر منه
نقل قول کردن
Imperial King
+1 #37 Imperial King 1393-10-29 21:02
سلام داداش به جان مادرم از ته قلبم ناراحت شدم الهی بمیرم.از خدا آرزوی سلامتیشو و سلامتی خودت رو دارم راستی تعریف مارم پیش داداشت بکن ;-)
نقل قول کردن
THE SUPERIOR SPIDER MAN
#38 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-11-29 19:17
اه اه اه چی بگم ...... :o :o :o مگه این داداش .... من برام آبرو گذاشته.
(داداشم چند روز تصادف کرده(تقلیده)
میگل جان خودم هم خیلی وقت پیش از این خوابا می دیدم ولی یک کاری کردم که خواب کارنیج رو نبینم اون هم این بود که خودمو گذاشتم جای اسپایدرمن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید