مطالب برگزیده

ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker: The Spectacular Spider-Man) + لینک دانلود
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker:...
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" – قسمت دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" –...
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت اول
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت...
15 دفعه ای که DCEU  هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد
15 دفعه ای که DCEU هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد...
نقد و بررسی فیلم مرد مورچه ای و واسپ  (ANT-MAN And The Wasp)
نقد و بررسی فیلم مرد مورچه ای و واسپ (ANT-MAN And The...
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند...

کمیک کان 2018: بررسی جدیدترین تریلر بازی Spider-Man PS4

اگر تریلر رو میخواهید در اپارات تماشا کنید اینجا را کلیک کنید. اگر هم میخواهید با کیفیت های مختلف آن را دانلود کنید به کانال تلگرامی ما در اینجا بروید.

وای که عجب تریلری بود!

تریلر با صدای اسپایدرمن آغاز میشود که داره به سروان یوری واتانابی میگه که "چه داره بر سر شهر ما میاد؟" او هم در جواب میگه: "نمیدونم ولی به نظر میرسه آخر دنیا شده باشه".

اخر دنیا

همین جملات کافیه تا بفهمیم با چه بازی حفنی طرف هستیم. و واقعا قراره با یکی از بزرگترین داستان های تاریخ اسپایدرمن و دنیای گیم روبرو باشیم.

و بعد تصویری از هلی کوپتر پلیس را میبینیم در کنار برج شرکت صنایع آزبورن.

ازکورپ

از همین جاست که معلوم میشه تمرکز اصلی داستان روی چه کسی خواهد بود! بله درست حدس زدید! نورمن آزبورن!

و در همین ابتدای تریلر با صحنه ای شوکه کننده روبرو میشیم: پیتر پارکر خسته و درمانده وارد ساختمان میشه (تریلر سعی داره ما رو قانع کنه این ساختمون، ساختمون ازکورپه).

ناگهان صدای نورمن آزبورن را میشونیم که میگه :پیتر پارکر، حال کوفتی تو چطوره؟!!! (Peter Parker! How the Hell are you?!)

نورمن ازبورن - دونالد ترامپ

وای که این صحنه چه سوالاتی که تو ذهن آدم ایجاد نمیکنه. آیا نورمن قطعا از هویت اسپایدرمن با خبره؟ او چه ارتباطی با اسپایدرمن داره؟ واقعا چی؟ یکی به من جواب بده دارم از هیجان میمیرم. خبیث محبوب کل عمر من در بازی حضور داره و از هویت اسپایدرمن خبر داره!

این یعنی درست مثل کمیک بوک ها! البته شایدم من زیادی ذوق زده شدم و این صحنه رو جوری میکس کردن که آدم گول بخوره که نورمن از هویت پیتر خبر داره (در این باره در ادامه بیشتر توضیح میدم).

ولی همین حضور نورمن در بازی عالیه و مشخصه قراره پشت پرده تمام خباثت های داستان باشه. و البته چقدر لذت بخشه که نورمن را شبیه به اون مرتیکه «دونالد ترامپ» طراحی کردن!

و بعد صدای مری جین را میشنویم که میگه "شهر در خطر قرار داره" و افراد «مستر نگاتیو» رو اسلحه به دست مشاهده میکنیم.

افراد مستر نگاتیو

این مری جین همانطور که در تریلرهای قبلی هم دیده بودیم یک خبرنگار جسور شده که بدجوری دنبال قضیه مستر نگاتیو و افراد اونه. خوشم میاد از تغییراتی که در مری جین به وجود آوردن. او در واقع یه چیزی شده تو مایه های «لوئیز لین»!

صحنه بعدی اسپایدرمن و مری جین و مایلز مورالز رو نشون میده. مری جین میگه شهر به کمک ما نیاز داره و اسپایدرمن هم تایید میکنه حرفش رو. مایلز هم شگفت زده بهشون نگاه میکنه و میگه باشه هر چی تو بگی مربی!

چیزی که مشخصه اینه که مایلز مورالز هم قراره بسیار کمک کننده باشه در داستان. حدس میزنم مثل مری جین از شخصیت های قابل بازی هم باشه. احتمالا در ساختن گجت های بازی هم به پیتر کمک میکنه.

مایلز مورالز ps4 

بعدش لحظاتی از خبیث های بازی رو میبینیم که البته قبلا هم در تریلرهای قبلی به عنوان اعضای گروه 6 خبیث اونا رو دیده بودیم : الکترو، راینو، والچر و اسکورپیون:

دشمنان مرد عنکبوتی

اسپایدرمن به بر و بچ (!) توضیح میده که اونا دارن شهر رو تیکه تیکه میکنن!

و بعدش ما برای اولین بار ظاهر «سیلور سیبل» را در این بازی میبینیم! ولی خدای من سیلور سیل! طبیعی هم هست با توجه به اینکه قراره تو فیلم اختصاصی خودش و بلک کت ظاهر بشه مارول هم روی اون مانور بده و قطعا قراره از کاراکترهای اصلی بازی باشه.

سیبل نقره ای

ظاهرش خیلی خوب شده . کاملا معلومه خیلی منطقی و با تجربه تر شده. راستش ظاهرش تو دنیای کمیک خیلی بیجهت اغوا کننده است ولی اینجا معلومه با کسی سر و کار داریم که استاد انجام ماموریت برای دیگرانه و با کسی هم شوحی نداره!

و باز هم میبینیم که نورمن داره حرف میزنه . اونی که پشتش به ماست به نظرم پیتر پارکره. نورمن میگه : "این صدای فرصته که در میزنه".

من حدس میزنم این در ادامه همون صحنه ای هستش که نورمن میگفت :پیتر پارکر، حال کوفتی تو چطوره؟". پس اون صحنه ابتدایی که پیتر خسته و داغون وارد ساختمون میشه مربوط به اینجا نمیشه و نورمن احتمالا از هویت پیتر خبر نداره ولی مارول طبق معمول خواسته ما رو گول بزنه (مارول کم با تریلر فیلم های خودش ما رو گول میزد حالا رسیده به تریلر بازی!)

راستی اون خانومه که پشت سر نورمنه ، کیه؟ منشی او؟ یکی از دستیاران او؟ هر کی که هست باید نقش زیادی تو داستان داشته باشه.

و اینجا هم مری جین رو میبینیم که اومده تو آزمایشگاه های شرکت آزکورپ:

 شرکت اسکورپ

و جالب اینه که معلومه ازکورپ داشته روی عنکبوت کار میکرده:

نیش عنکبوتی

آیا این عنکبوت ها باعث به وجود آمدن قدرت های اسپایدرمن شده اند؟

این موضوع ما رو به یاد دنیای کمیک های التمیت میندازه که اونجا هم ازکورپ در این قضیه نقش داشت. البته ما رو یاد فیلم های "اسپایدرمن شگفت انگیز" هم میندازه که نورمن و شرکتش در خلق قدرت های مرد عنکبوتی نقش داشتند. ولی اگه اونجا این پتانسیل بزرگ رو هدر دادن اینجا میتونن خیلی خوب همه چیز رو ربطش بدن به ازکورپ و نورمن!

باز هم مری جین رو حین انجام تحقیقات میبینیم که این بار افتاده دنبال سیلور سیبل و نورمن ازبورن:

سیلور سیبل و نورمن ازبورن

پس نتیجه میگیریم سیلور سیبل برای نورمن کار میکنه و استخدام شده برایش ماموریتی انجام بده. البته در کمیک ها او کاملا یک شحصیت منفی نیست. پس شابد در ادامه داستان بازی به سمت اسپایدرمن بیاد.

این وسط دیالوگی رو میشنویم که به مری جین میگه هر چی بهشون نزدیک تر بشی ، بیشتر مورد هدف قرار میگیری.

ولی مری جین بیخیال نمیشه و میگه هر چی نزدیک تر بشم شانس بیشتری داریم برای اینکه جلوشون رو بگیریم.

اقای منفی

و سپس صدای مستر نگاتیو را میشنویم که میگه: من به سیلور سیبل و تیمش دستور داده ام تا به محض دیدنت بهت شلیک کنند"

البته محتوای این جمله و جمله بعدی جوریه که بیشتر میخوره صدای نورمن باشه. منطقی هم تر هم هست چون تو جمله بعدی میشنویم : "این شهر دیگه تحمل نداره قانون را زیر پا بذاری و من تو را رسما دشمن مردم اعلام میکنم". نورمن شهردار شهره و اونه که میتونه اعلام کنه فلان فرد دشمن شهره. ولی زیرنویسی که سایت رسمی سونی برای این تریلر تو یوتیوب گذاشته میگه صدای مستر نگاتیو است!

 

اگر این طور باشه پس سیلور سیبل برای مستر نگاتیو هم کار میکنه (و البته احتمال خیلی زیاد خود مستر نگاتیو هم واسه نورمن آزبورن کار میکنه). ولی من که هنوز هم فکر میکنم ما صدای نورمن رو شنیدیم، نه مستر نگاتیو!

تصویری دیگر از سیلور سیبل با اون اسلحه های معروف خودش:

و بار دیگر اسپایدرمن که مری جین رو تجات میده (مطمئن باشید چند بار قراره شاهد این نجات دادن ها باشیم!). راستی اون بدبخت کیه اون گوشه افتاده روی زمین؟

 باز یمری جین

در ادامه شاهد موسیقی حماسی و صحنه هایی هستیم که قبلا دیده بودیم و اسپایدرمن را در حال مبارزه با گروه شش خبیث نشان میداد:

ولی بعدش چیزی رو میبنیم که خیلی هیجان انگیزه: لباس کلاسیک مرد عنکبوتی!

لباس کلاسیک مرد عنکبوتی

لباس اسپایدرمن

کاستوم اسپایدرمن

پس اقا جون نگران نباشید . لباس کلاسیک هم تو بازی هست و میشه با اون هم بازی کرد (علاوه بر کلی لباس دیگر!).

اینجا هم ضربه اسپایدرمن به کینگ پین را شاهد هستیم:

ضربه اسپایدرمن به کینگ پین

به نظرم مربوط به ابتدای داستان میشه و قبل از اونجایی هست که فیسک رو دستگیر کردن و انداختن زندان. و چون لباس کلاسیک بر تن اسپایدرمنه من حدس میزنم اول بازی این لباس رو بر تنش میبینیم و بعد به دلایلی اون لباسی که روی سینه اش آرم بزرگ سفیده بر تن میکنه (حدس میزنم  به خاطر قدرت های مستر نگاتیو باشه. یعنی اون آرم سفید باعث میشه تحت تاثیر قدرت های منفی و فاسد کردن مستر نگاتیو قرار نگیره).

صحنه درگیری سیلور  سیبل با اسپایدرمن:

صحنه درگیری سیلور  سیبل با اسپایدرمن

و البته صحنه بسیار جذاب وایسادن مری جین روی لبه پشت بام یک ساختمان بلند در حالی که سیلور سیبل و افرادش پشت سر او هستن و او چاره ای نداره جز این که بپره و امیدش به این باشه که پیتر نجاتش بده!

 

 

مری جین میپره

و در ادامه شاهد صحنه هایی از نبرد اسپایدرمن با دشمنانش هستیم که نکته خاصی نداره جز این یکی:

نشون میده افراد سیلور سیبل تجهیزاتی دارن که میتونه مثل طناب دور اسپایدرمن حلقه بزنه و او را با الکتریسیته زمین گیر کنه (حالا از کجا میدونم افراد سیلور سیبل این کار رو میکنند؟ چون اون بالا تصویر یکی از افراد او دیده میشه!)

 

و در پایان هم طبق رسم تریلرهای فیلم های سینمایی مارول یه صحنه بامزه میبینیم که مایلز به اسپایدرمن میگه : "من باید چطوری باهات تماس بگیرم آخه؟ گوشی چیزی تو جیب های خودت داری؟!"

خب نظر شما چیست؟ شما چه نکات دیگری در این تریلر زیبا کشف کردید؟ راستی به نظرتون نورمن در این بازی به گرین گابلین تبدیل میشه؟ من که میگم میشه و اون عضو ششم گروه 6 خبیث که تو تریلر قبلی به صورت ناشناس معرفی شد و مرد عنکبوتی از دیدنش تعجب کرد، همون گرین گابلینه! این رو میگم:

نظر شما چست؟

 

عمو مختار

All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

تحلیل و بررسی جدیدترین کلیپ و گیم پلی منتشر شده از بازی مردعنکبوتی در جشنواره E3 -2018

15 خبر و شایعه ای که درباره بازی اسپایدرمن PS4 میدانیم

ویدئو: مصاحبه با سازندگان بازی جدید اسپایدرمن (2018) + زیرنویس فارسی

تحلیل و بررسی جدیدترین تریلر بازی اختصاصی مرد عنکبوتی برای کنسول PS4

بررسی تریلر بازی اسپایدرمن PS4 در جشنواره E3 2017

10 چیزی كه از تریلر بازی جدید مرد عنكبوتی فهمیدیم

نکته مهمی که در تریلر بازی SPIDERMAN PS4 کشف شد !

نقد بازی های مرد عنکبوتی

تاریخچه بازی های مرد عنكبوتی

داغ داغ از E3 2017 – گیم پلی تریلر بازی اختصاصی مرد عنکبوتی برای PS4!

10 بازی برتر مرد عنكبوتی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 mehran spidey 1397-04-29 13:36
تحلیل خیلی خوبی بود عمو مختار ;-) حسم بهم میگه که بالاخره داریم یه نورمن آزبورن درست و حسابی توی بازی ها میبینیم ، اون لباس کلاسیک هم قبلا شایعه شده بود که در اوایل بازی در اختیار داریم ، اما مسئله مهم تر از همه هزینه ی بازیه ! نمی دونم با این وضع و اوضاع بازار ایران قیمتش چه قدر میکشه بالا ! راستی از باندل این بازی هم رونمایی شده که خیلی قشنگه :
uupload.ir/.../...
به شخصه از طرح دسته خیلی خوشم اومد
#2 AliDR 1397-04-29 13:54
تریلر محشر بود و مرسی از عمو مختار بابت بررسی ماهرانه تریلر ، در مورد اون زنه فک کنم مثه سریال کارتونی اسپکتکیولر اسپایدرمن منشی و راننده نورمن باشه که تو کارای خبیثانش دست راستشه این بازی واقعا ارزش هزینه کردن رو داره حتی تا ۷۰۰ هزار تومن در روز عرضش هم اگر باشه ارزش داره و ما اسپایدی فن ها باید بخریمش با اون قیمت (تازه نسخه استانداردش) امیدوارم مثل ارکام نایت نسخه های پری اوردر شدش تو ایران بیاد که اسکین و... رو هم داشته باشه
#3 Dead ghost 1397-04-29 13:59
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟
#4 Quick H 1397-04-29 14:11
چرااااااااااااا ااااااا؟ :cry:
(ps4 ندارم :sad: )
#5 Quick H 1397-04-29 14:13
ولی اگه میخوان قسمت دوم بازی رو هم بسازن مایلز هم باید با هیبت عنکبوتیش بیاد(قابل بازی هم باشه)
#6 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-04-29 14:26
واقعاً بررسی عالی بود.من همیشه از مقاله های شما عمومختار لذت میبردم و میبرم و خواهم برد!ولی حیف که خیلی دیر به دیر مقاله میزارید.
اه راستی عمو مختار من یک هدیه برای شما اماده کرده بودم و گفتم وقتی یک مقاله بذارید بهتون بدمش.
d1466nnw0ex81e.cloudfront.net/ .../...
امیدوارم که خوشتون بیاد.
در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟
#7 mtm 1397-04-29 14:30
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

برو اینجا و معرفی گابلین ها رو بخون:
llink.ir/8exd
#8 incredible fella 1397-04-29 14:38
اب روغن قاطی کردم
ولی کارگردان بازی تایید کرده که گابلین در این بازی حضور نداره و به نظرم میخان از شش خبیث و مستر نگتیو در این بازی به عنوان ابر شرور استفاده کنن و نورمن هم در این بازی به شخصیتش پرداخته شه تا شاید در نسخه 2 بازی گرین گابلین بشه ... احتمالم داره که سیمبیوت ها هم در نسخه بعد باشن...
پ ن : فکر میکردم لباس پیشخرید لباس فیلم سم ریمی باشه همین لباسه هم حرف نداره ولی اگه لباس ریمی بود من میمردم.
#9 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-04-29 14:38
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

برو اینجا و معرفی گابلین ها رو بخون:
llink.ir/8exd

ممنون استاد.نظرتون در مورد اون عکس چیه؟عمو مختار ازش خوشش میاد؟
#10 mtm 1397-04-29 14:44
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

برو اینجا و معرفی گابلین ها رو بخون:
llink.ir/8exd

ممنون استاد.نظرتون در مورد اون عکس چیه؟عمو مختار ازش خوشش میاد؟

اره فکر کنم خوشش بیاد
امروز خیلی خوش شانس بودیم کله صبح بیدار شده دیده تریلر جدید اومده نورمن هم توشه
هر چی دیگه بود عمرا به خودش زحمت میداد روز جمعه از رختخواب پاشه مقاله بنویسه
:lol:
میدونی ادای دین به کدوم کاور کلاسیک ماروله؟
#11 incredible fella 1397-04-29 14:56
به نقل از AliDR:
تریلر محشر بود و مرسی از عمو مختار بابت بررسی ماهرانه تریلر ، در مورد اون زنه فک کنم مثه سریال کارتونی اسپکتکیولر اسپایدرمن منشی و راننده نورمن باشه که تو کارای خبیثانش دست راستشه این بازی واقعا ارزش هزینه کردن رو داره حتی تا ۷۰۰ هزار تومن در روز عرضش هم اگر باشه ارزش داره و ما اسپایدی فن ها باید بخریمش با اون قیمت (تازه نسخه استانداردش) امیدوارم مثل ارکام نایت نسخه های پری اوردر شدش تو ایران بیاد که اسکین و... رو هم داشته باشه

اگه پری اوردر نکنی بازم لباس هارو تو بازی داری ... کسایی که پیشخرید میکنن لباس براشون از اول بازی ازاد میشه بعد تازه باید شروع کنن لباسو مواد اولیه جمع کنن تا بسازنش ... خلاضه نگران نباش تمامی موارد پیشخرید بغیر از تم و اواتار تو بازی هست
#12 brg_1214 1397-04-29 15:01
خسته نباشید ، مقاله مثل همیشه عالی!!
انشالله که بازی موفقی از آب در بیاد...
#13 P.Constantine 1397-04-29 15:03
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

برو اینجا و معرفی گابلین ها رو بخون:
llink.ir/8exd

ممنون استاد.نظرتون در مورد اون عکس چیه؟عمو مختار ازش خوشش میاد؟

اره فکر کنم خوشش بیاد
امروز خیلی خوش شانس بودیم کله صبح بیدار شده دیده تریلر جدید اومده نورمن هم توشه
هر چی دیگه بود عمرا به خودش زحمت میداد روز جمعه از رختخواب پاشه مقاله بنویسه
:lol:
میدونی ادای دین به کدوم کاور کلاسیک ماروله؟

با اجازه:(شماره ۱۰۰ از سری اول X-men)
upsara.com/.../...
#14 P.Constantine 1397-04-29 15:11
به نقل از Dead ghost:
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟

چرا بنظر تغییر کرده مخصوصا از ناحیه بینی:
upsara.com/.../...

E3 2017:
upsara.com/.../...

SDCC 2018:
upsara.com/.../...
#15 alihdz 1397-04-29 15:15
عالیه عالیه عالیه
یعنی همین الان داشتم تریلر رو میدیدم بعد اومدم دیدم تحلیل هم گذاشتین
میبینم که قالب سایت هم یکم عوض شده
به نظرم باید اون خبیث ششم گرین گابلین باشه ولی یکی از صدا پیشه های بازی گفته که دکتر اختاپوسه :cry:
تو کارتون ultimate spider man هم نورمن رو آدم خوبی کردن و خبیث اصلی آخرش شد دکتر اختاپوس :cry:
و یه چیز دیگه هم قیمته
چرا اینکارو باما میکنین مگه گناه ما چیه اخه چرا ۶۰۰ هزارتومن اخه چرااااااااا (یهو دیدیم واسه خرید این بازی خود PS4 رو فروختیم :-| )
ولی دوستان یه سوال مهم این یارو که داشت به اسپایدی تو آخر تریلر شلیک میکرد کی بود
s9.picofile.com/.../...
به نظر میاد سیلور سیبل باشه ولی آخه چرا صورتش آتیشیه
شایدم اصن اثر شلیک آتیش باشه که اومده جلو صورتش
#16 mtm 1397-04-29 15:16
به نقل از P.Constantine:
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
به نقل از mtm:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

برو اینجا و معرفی گابلین ها رو بخون:
llink.ir/8exd

ممنون استاد.نظرتون در مورد اون عکس چیه؟عمو مختار ازش خوشش میاد؟

اره فکر کنم خوشش بیاد
امروز خیلی خوش شانس بودیم کله صبح بیدار شده دیده تریلر جدید اومده نورمن هم توشه
هر چی دیگه بود عمرا به خودش زحمت میداد روز جمعه از رختخواب پاشه مقاله بنویسه
:lol:
میدونی ادای دین به کدوم کاور کلاسیک ماروله؟

با اجازه:(شماره ۱۰۰ از سری اول X-men)
upsara.com/.../...

اره دقیقا!
#17 mtm 1397-04-29 15:18
به نقل از P.Constantine:
به نقل از Dead ghost:
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟

چرا بنظر تغییر کرده مخصوصا از ناحیه بینی:

پس مری جین هم عمل دماغ داشته! :lol:
میگم گرون شدن ارز روی قیمت عمل بینی هم تاثیری داشته؟
اصلا ربطی داره؟!
#18 mtm 1397-04-29 15:20
به نقل از alihdz:

ولی دوستان یه سوال مهم این یارو که داشت به اسپایدی تو آخر تریلر شلیک میکرد کی بود
s9.picofile.com/.../...
به نظر میاد سیلور سیبل باشه ولی آخه چرا صورتش آتیشیه
شایدم اصن اثر شلیک آتیش باشه که اومده جلو صورتش

سیلور سیبله
شک نکن
اگه مورد خاصی داشت حتما مختار بهش اشاره میکرد
#19 P.Constantine 1397-04-29 15:22
به نقل از mtm:
به نقل از P.Constantine:
به نقل از Dead ghost:
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟

چرا بنظر تغییر کرده مخصوصا از ناحیه بینی:

پس مری جین هم عمل دماغ داشته! :lol:
میگم گرون شدن ارز روی قیمت عمل بینی هم تاثیری داشته؟
اصلا ربطی داره؟!

قیمت دستم نیست ولی دکترش هر کی بوده کارش افتضاح بوده :D
ورداشته دماغشو عقابی کرده :lol:
#20 mtm 1397-04-29 15:26
بچه ها اینو حتما ببینید:
llink.ir/8exf

:lol:
#21 mtm 1397-04-29 15:26
به نقل از P.Constantine:
به نقل از mtm:
به نقل از P.Constantine:
به نقل از Dead ghost:
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟

چرا بنظر تغییر کرده مخصوصا از ناحیه بینی:

پس مری جین هم عمل دماغ داشته! :lol:
میگم گرون شدن ارز روی قیمت عمل بینی هم تاثیری داشته؟
اصلا ربطی داره؟!

قیمت دستم نیست ولی دکترش هر کی بوده کارش افتضاح بوده :D
ورداشته دماغشو عقابی کرده :lol:

:lol:
#22 alispider 1397-04-29 15:39
من یه سری اطلاعات جدید دارم که از سوی سازندگان تایید شدند:اول اینکه تایید شده که شما در طول مراحل نمی توانید روز و شب بازی را تغیر بدید ولی بعد از اتمام مراحل این قابلیت اجرا خواهد شد زیرا شب و روز با توجه به داستان بازی به صورت اتوماتیک تغیر می کنند و داستان بازی در ماه های سپتامبر و اکتبر روایت می شود.
چرخه ی روز و شب کامل در بازی موجود نخواهد بود.اگر بازی spider-man 2 رو تجربه کرده باشید می دونید که این قابلیت باعث می شود تا طول روز و شب بازی به صورت خودکار تغیر کند ولی مثل اینکه این قابلیت در بازی وجود ندارد.
آقای دیتکوویچ (همان شخصی که در سه گانه ی سم ریمی از پیتر پارکر اجاره خانه می گرفت) در بازی حضور ندارد.
به جز مردعنکبوتی هیچ قهرمان دیگری در بازی وجود ندارد.
در این بازی نمی توانید مراحل را تکرار کنید.بر خلاف بازی های the amazing spider-man که می توانستید مراحل را که به صورت عکس روی دیوار شما وجود داشتند تکرار کنید.
پیتر پارکری که در بازی وجود دارد کاملا یک پیتر متفاوت و جدید را اراِئه میدهد.به این صورت که یکی از طرفداران در توییتر از کارگردان بازی پرسیده که رفتار پیتر پارکر در این بازی بیشتر شبیه به کمیک های ultimate spider-man است یا کمیک های the amazing spider-man ؟ و کارگردان بازی هم در جواب به این سوال پاسخ داده:مقداری از هر دوی آنها!
تا قبل از انتشار بازی هیچ گونه دمویی عرضه نخواهد شد.
ونوم در بازی حضور ندارد.
در بازی به موادی که در ساخت لباس جدید مردعنکبوتی که در تریلر ها دیدیم کاربرد دارند اشاره خواهد شد و نرخ فریم بازی بر روی 30 قفل است.
نماد های نوار سلامتی و گجت ها در هنگام تار اندازی در سطح شهر روی صفحه ظاهر نمی شوند و مزاحتمان نیستند (بر خلاف گیم پلی جهان بازی که در e3 از بازی پخش شد و دیدیم این نوار ها همواره حضور دارند).
نمایش شخصیت ها یا همان حالت showcase در بازی وجود ندارد و شما نمی توانید شخصیت های بازی را به صورت دقیق ببینید.لازم به ذکر است که این حالت در بازی های spider-man shattered dimensions و spider-man edge of time و بازی های the amazing spider-man وجود داشت و شما بعد از جمع کردن کاور های کمیک بوک یا رد کردن مرحله ها می توانستید به منوی بازی بروید و شخصیت ها را از نزدیک ببینید.
همچنین به نظر می رسد اون شخص مرموزی که در آخر تریلر e3 2018 مشاهده کردیم دکتر اختاپوس باشد.زیرا صدا پیشه راینو در طی ویدیویی حضور دکتر اختاپوس را لو می دهد و می گوید مبارزه ها بسیار سخت خواهند بود زیرا هر کس قابلیت منحصر به فرد خودش رو خواهد داشت به عنوان مثال دکتر اختاپوس خیلی درازه و راینو خیلی بزرگه!
#23 Superior Sepehr.M 1397-04-29 15:45
عالی بود .ممنون از عمو مختار . توی قسمت مربوط به سیلور سیبل نوشتید : ولی خدای من سیلور سیل
قشنگ معلومه با بازی طرف هستیم که اسپایدر من به راحتی نمیتونه پیروز بشه و دشمنای سر سختی داره . کسایی هم که بازی کرده بودند میگفتند خیلی سریعه و کلی دکمه و فن حرکت داره .کاستوم هاش هم خیلی خفنه .
#24 alihdz 1397-04-29 15:45
به نقل از mtm:
بچه ها اینو حتما ببینید:
llink.ir/8exf

:lol:

وای خدا عالی بود
یعنی دقیقا حالت های صورت منو بیان کرد :D
#۲۲
یعنی کلا فقط میشه یکبار استوری بازی رو انجام داد؟؟؟یکم گیج شدم اینکه دمویی قرار نیس بیاد خیلی ناراحتم کرد
اگه دمو میومد دانلودش میکردم و هر روز بازیش میکردم تا خود بازی بیاد
#25 alispider 1397-04-29 15:47
به نقل از alihdz:
[quote name="mtm"]بچه ها
یعنی کلا فقط میشه یکبار استوری بازی رو انجام داد؟؟؟

بنظرم سازندگان حالت new game plus رو در نظر گرفتن
#26 امیر رضا 1397-04-29 15:49
واقعا تریلر باحالی بود حال کردم ممنون.
به نظرم اونجا که پیتر عضو ششم رو میبینه نورمنه البته با گلاید ر یعنی پیتر هویتش رو نمیدونسته بعد یهویی نورمن ماسکشو در میاره میگه :جی جی جیگین :-| .خب دیگه بعد پیتر
میگه :you!!!! :cry:
#27 AHspidy 1397-04-29 15:55
والا من یجا بنظرم اومد مری جین داره از یجایی غیر از ساختمون که شما اشاره کردید پرت میشه که کاملا شبیت صحنه مرگ گوئن توی امیزینگ ۲ بود
راستی سایت مترجم کمیک نمیخواد
#28 alihdz 1397-04-29 16:03
به نقل از alispider:
به نقل از alihdz:
[quote name="mtm"]بچه ها
یعنی کلا فقط میشه یکبار استوری بازی رو انجام داد؟؟؟

بنظرم سازندگان حالت new game plus رو در نظر گرفتن

خب اینجوری که خیلی بد میشه مثلا اگه بازیو تموم کرده باشی و بخای یه تیکه صحنه مبارزه اسپایدی و اسکورپیون رو بری باید یه دور دیگه بازی رو از اولِ اول شروع کنی تا برسی اونجا :-|
#29 alispider 1397-04-29 16:14
به نقل از alihdz:
به نقل از alispider:
به نقل از alihdz:
[quote name="mtm"]بچه ها
یعنی کلا فقط میشه یکبار استوری بازی رو انجام داد؟؟؟

بنظرم سازندگان حالت new game plus رو در نظر گرفتن

خب اینجوری که خیلی بد میشه مثلا اگه بازیو تموم کرده باشی و بخای یه تیکه صحنه مبارزه اسپایدی و اسکورپیون رو بری باید یه دور دیگه بازی رو از اولِ اول شروع کنی تا برسی اونجا :-|

خب بازی های آرکهام هم همینجوری بودن
#30 mehran spidey 1397-04-29 16:18
#29
نه تنها آرکام بلکه اکثر بازی ها به خصوص بازی های کمیک بوکی این‌جوری هستند ، یعنی یه کاری می کنن که اگه دلت برای یه مرحله تنگ شد بشینی دوباره همشو بری :lol:
#31 Morlan 1397-04-29 16:39
با سلام و تشکر از عمو مختار بابت تحلیل واقعا عجب تریلری بود ولی تو خریدش شک دارم چون هم زمان با Red dead ridemption 2 عرضه میشه و نمیدونم کدوم را انتخاب کنم اونم با این قیمت بازیبه نقل از mehran spidey:
#29
نه تنها آرکام بلکه اکثر بازی ها به خصوص بازی های کمیک بوکی این‌جوری هستند ، یعنی یه کاری می کنن که اگه دلت برای یه مرحله تنگ شد بشینی دوباره همشو بری :lol:

ببینید بازی های جهان باز اینجورین و اون مدل بازی ها که میشه مرحله انتخاب کرد بازی های خطی اند
#32 AHspidy 1397-04-29 16:45
به نقل از AHspidy:
والا من یجا بنظرم اومد مری جین داره از یجایی غیر از ساختمون که شما اشاره کردید پرت میشه که کاملا شبیت صحنه مرگ گوئن توی امیزینگ ۲ بود
راستی سایت مترجم کمیک نمیخواد

دقیقا قبل از صحنه ای که مری جین میپره هست الان دوباره رفتم نگاهش کردم کپی برابر اصلا امیزینگ ۲
#33 brg_1214 1397-04-29 16:56
خب اینجوری که خیلی بد میشه مثلا اگه بازیو تموم کرده باشی و بخای یه تیکه صحنه مبارزه اسپایدی و اسکورپیون رو بری باید یه دور دیگه بازی رو از اولِ اول شروع کنی تا برسی اونجا :-|
اکثر بازی ها اینجوری هستن ، مخصوصا بازی های خوب و درجه 1...
معمولا بازی هایی که بعد از تموم شدن میشه یه بخش خاص از مراحل انتخاب و دوباره بازی کرد جالب از آب در نیومدن.
#34 mehran spidey 1397-04-29 16:57
#31
همچین همزمان هم نیستن ، spider man شهریور ماه میاد و read dead redemption 2 آبان ماه میاد ، یه فاصله ی دو ماهی دارند ! البته جمع آوری پول برای یه بازی دیگه در طول دو ماه سخته مخصوصا که الان بازی ها به شدت قیمتشون بالا رفته ...
#35 amirjjyy 1397-04-29 16:58
عمو چرا به این اشاره نکردید صحنه ایی که اسپایدر با لباس کلاسیک ژست میگیره روی شیشه بعدم به کینگ پین ضربه میزنه کپ صحنه جنگ داخلی بود اصلا من یه لحظه فکردم واقعا به باکی ضربه زد بعد برگشتم دیدم نه ویلسونه :-)
#36 mehran spidey 1397-04-29 17:03
#33
همچین معمولا هم نیست ، مثلا بازی های خطی مثل شاهکار Uncharted و سری COD تکرار مرحله داشتن که خیلی لذت بخش بود و یا بازی GTA V که شاهکار راکستاره ، همون طور که دوستمون گفت معمولا بازی های جهان باز تکرار مراحل ندارند وگرنه تکرار مراحل توی اکثر بازی های درجه یک به خصوص بازی های خطی دیده میشه البته بستگی به سازنده بازی هم داره که بخواد تکرار مرحله بذاره یا نه ...
#37 brg_1214 1397-04-29 17:05
به نقل از alihdz:
به نقل از alispider:
به نقل از alihdz:
[quote name="mtm"]بچه ها
یعنی کلا فقط میشه یکبار استوری بازی رو انجام داد؟؟؟

بنظرم سازندگان حالت new game plus رو در نظر گرفتن

خب اینجوری که خیلی بد میشه مثلا اگه بازیو تموم کرده باشی و بخای یه تیکه صحنه مبارزه اسپایدی و اسکورپیون رو بری باید یه دور دیگه بازی رو از اولِ اول شروع کنی تا برسی اونجا :-|

بیشتر بازی های بزرگ و درجه 1 اینجوی هستن...
بازی هایی که بعد از تمام شدن مراحل میشه یک قسمت از مراحل رو انتخاب کنی و دوباره انجام بدی معمولا بازی های جالبی از آب در نیومدن.
#38 brg_1214 1397-04-29 17:13
به نقل از mehran spidey:
#33
همچین معمولا هم نیست ، مثلا بازی های خطی مثل شاهکار Uncharted و سری COD تکرار مرحله داشتن که خیلی لذت بخش بود و یا بازی GTA V که شاهکار راکستاره ، همون طور که دوستمون گفت معمولا بازی های جهان باز تکرار مراحل ندارند وگرنه تکرار مراحل توی اکثر بازی های درجه یک به خصوص بازی های خطی دیده میشه البته بستگی به سازنده بازی هم داره که بخواد تکرار مرحله بذاره یا نه ...

درسته.
بازی های cod و یا gta v هم که وقتی به پایان برسند و نمیشه یکی از مراحل گذشته رو انتخاب و انجام بدی ، باید از اول بری...
"دیدگاه #٣٣ هم در دیدگاه #٣٧ اصلاح شده"
#39 brg_1214 1397-04-29 17:19
به نقل از mehran spidey:
#33
همچین معمولا هم نیست ، مثلا بازی های خطی مثل شاهکار Uncharted و سری COD تکرار مرحله داشتن که خیلی لذت بخش بود و یا بازی GTA V که شاهکار راکستاره ، همون طور که دوستمون گفت معمولا بازی های جهان باز تکرار مراحل ندارند وگرنه تکرار مراحل توی اکثر بازی های درجه یک به خصوص بازی های خطی دیده میشه البته بستگی به سازنده بازی هم داره که بخواد تکرار مرحله بذاره یا نه ...

البته من چون خودم گیمرم و بازی های زیادی کردم گفتم "معمولا"
چون واقعا زیاد ندیدم...
ولی حرف شما درسته و به احتمال زیاد همچین "معمولا" هم نیس.
#40 mehran spidey 1397-04-29 17:23
#38
اگر منظور شما تکرار مراحل هست که توی GTA V اینکارو میشه انجام داد ، حتی مراحل فرعی هم میشه تکرار کرد ، COD هم نسخه های قدیمی تر مثل سری موفق و معرکه ی MW دارای تکرار مراحل بودند ....
#41 bardia kheiri 1397-04-29 17:53
مارول مثل همیشه از اون تریلر هایی به ما نشون داد که مو به تن ما سیخ میکنه
به نظر من اون صحنه ای که داره با کینگ پینگ میجنگه بخاطر لباسش در گذشته هست و ما قراره شاهد یه پرش زمانی باشیم
#42 Quick H 1397-04-29 17:54
به نقل از P.Constantine:
به نقل از Dead ghost:
نقد عالی بود مری جین نسبت به تریلر قبلی یه کم قیافش تغییر نکرده؟

چرا بنظر تغییر کرده مخصوصا از ناحیه بینی:
upsara.com/.../...

E3 2017:
upsara.com/.../...

SDCC 2018:
upsara.com/.../...

LP
بفرما اینم دماغش رو عمل کرد
#43 Quick H 1397-04-29 18:04
به نقل از alispider:
من یه سری اطلاعات جدید دارم که از سوی سازندگان تایید شدند:اول اینکه تایید شده که شما در طول مراحل نمی توانید روز و شب بازی را تغیر بدید ولی بعد از اتمام مراحل این قابلیت اجرا خواهد شد زیرا شب و روز با توجه به داستان بازی به صورت اتوماتیک تغیر می کنند و داستان بازی در ماه های سپتامبر و اکتبر روایت می شود.
چرخه ی روز و شب کامل در بازی موجود نخواهد بود.اگر بازی spider-man 2 رو تجربه کرده باشید می دونید که این قابلیت باعث می شود تا طول روز و شب بازی به صورت خودکار تغیر کند ولی مثل اینکه این قابلیت در بازی وجود ندارد.
آقای دیتکوویچ (همان شخصی که در سه گانه ی سم ریمی از پیتر پارکر اجاره خانه می گرفت) در بازی حضور ندارد.
به جز مردعنکبوتی هیچ قهرمان دیگری در بازی وجود ندارد.
در این بازی نمی توانید مراحل را تکرار کنید.بر خلاف بازی های the amazing spider-man که می توانستید مراحل را که به صورت عکس روی دیوار شما وجود داشتند تکرار کنید.
پیتر پارکری که در بازی وجود دارد کاملا یک پیتر متفاوت و جدید را اراِئه میدهد.به این صورت که یکی از طرفداران در توییتر از کارگردان بازی پرسیده که رفتار پیتر پارکر در این بازی بیشتر شبیه به کمیک های ultimate spider-man است یا کمیک های the amazing spider-man ؟ و کارگردان بازی هم در جواب به این سوال پاسخ داده:مقداری از هر دوی آنها!
تا قبل از انتشار بازی هیچ گونه دمویی عرضه نخواهد شد.
ونوم در بازی حضور ندارد.
در بازی به موادی که در ساخت لباس جدید مردعنکبوتی که در تریلر ها دیدیم کاربرد دارند اشاره خواهد شد و نرخ فریم بازی بر روی 30 قفل است.
نماد های نوار سلامتی و گجت ها در هنگام تار اندازی در سطح شهر روی صفحه ظاهر نمی شوند و مزاحتمان نیستند (بر خلاف گیم پلی جهان بازی که در e3 از بازی پخش شد و دیدیم این نوار ها همواره حضور دارند).
نمایش شخصیت ها یا همان حالت showcase در بازی وجود ندارد و شما نمی توانید شخصیت های بازی را به صورت دقیق ببینید.لازم به ذکر است که این حالت در بازی های spider-man shattered dimensions و spider-man edge of time و بازی های the amazing spider-man وجود داشت و شما بعد از جمع کردن کاور های کمیک بوک یا رد کردن مرحله ها می توانستید به منوی بازی بروید و شخصیت ها را از نزدیک ببینید.
همچنین به نظر می رسد اون شخص مرموزی که در آخر تریلر e3 2018 مشاهده کردیم دکتر اختاپوس باشد.زیرا صدا پیشه راینو در طی ویدیویی حضور دکتر اختاپوس را لو می دهد و می گوید مبارزه ها بسیار سخت خواهند بود زیرا هر کس قابلیت منحصر به فرد خودش رو خواهد داشت به عنوان مثال دکتر اختاپوس خیلی درازه و راینو خیلی بزرگه!

ممنون از شما
#44 Spider-Fan 1397-04-29 18:13
عجب بازی بشه این بازی!!!
من الان عین چی ( :-* ) پشیمونم که بازی رو پیش‌خرید نکردم!

داستان بازی بنظر جذاب میاد (دن اسلات نوشته داستانو!) و همینطور کاستوم های کاراکتر ها کاملا برای بازی مناسبه. لباس sinister 6 که خوب بوده. لباس اسکورپیون من رو یاد آلیستار اسمایت/ spider slayer انداخت. (بخاطر سایزش، نقابش، چشم‌هاش و...)
لباس گرین گابلین دیگه چی بشه! (اگه تو بازی باشه)

کاستوم های اسپایدی تا حالا عالین:

- کاستوم کلاسیک
- کاستوم جدید بازی Spider-Man PS4
- کاستوم اسپایدر پانکی
- کاستوم اونجرز: اینفینیتی وار (آیرون اسپایدر)
- کاستوم Ends of the Earth

من که از خدامه کاستوم Big Time هم توی بازی باشه. (آپشن هاش که خوبن واسه بازی: مخفی کاری و استتار)
و اگه مستر نگاتیو، اسپایدی رو لمس کنه چی؟! لباس Dark Reign: Mister Negative رو می‌بینیم؟ یا اسپایدرمن به لطف لباس جدیدش از حملات مستر نگاتیو مصون هست؟
#45 Spider-Fan 1397-04-29 18:21
عمو بنظرم اون عضو ششم Sinister Six دکتر اختاپوس باشه.
چون هم توی لحظه ورودش صدای دم و دستگاه مکانیکی می‌اومد هم یکی از صداپیشه ها حضور داک آک رو تایید کرده/ لو داده!
شاید نورمن آزبورن رو نگه دارن برای دنباله بازی، یا شایدم از ابتدا گرین گابلین نشه، مراحل آخر بازی بیاد‌. به هر حال بیشتر میخوره که نورمن اعضای شش خبیث رو داره کنترل می‌کنه و خودش جزوشون نباشه.
#46 Morlan 1397-04-29 21:46
به نقل از mehran spidey:
#31
همچین همزمان هم نیستن ، spider man شهریور ماه میاد و read dead redemption 2 آبان ماه میاد ، یه فاصله ی دو ماهی دارند ! البته جمع آوری پول برای یه بازی دیگه در طول دو ماه سخته مخصوصا که الان بازی ها به شدت قیمتشون بالا رفته ...

درسته 2 ماه اختلافه ولی بازی ومپیر که 1 ماه پیش اومد قیمتش 450 هزار تومن بود احتمالا هم اسپایدرمن هم رد دد قیمتشون به 500 هزار تومن میرسه خب من نمیتونم 1 میلیون تومن را صرف دو بازی کنم و از اونجایی که رد دد ریدمپشن 2 مال راک استاره و راک استار همه بازیاش از جمله مکس پین نسخه اول رد دد ریدمپشن جی تی ای 4 و5 همه بازی های شاهکاری بودن من رد دد ریدمپشن 2 را انتخاب میکنم شاید واسه عید هم اسپادرمن را خریدم
#47 m.h.f 1397-04-29 23:43
واقعا حرفی ندارم بزنم
فقط میتونم بگم عالی بود و این رو هم بگم که از لباس کلاسیک خیلی خیلی خوشم اومد از همه ی لباس های دیگه بهتر بود.
خسته نباشید عمو مختار دلاور.
#48 fbs 1397-04-30 07:17
بررسی عالی بود خسته نباشید استاد و متاسفانه یه خبر بد دیزنی جیمز گان را به خاطر توییت های جنجالی اش از کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اخراج کرد :cry: :cry: :cry: :o :cry: :sad:
#49 farnam82 1397-04-30 10:00
سلام هنوز درمورد سریال دردویل اطلاعاتی توی این جشنواره ارائه نشده؟
#50 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-04-30 13:47
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
واقعاً بررسی عالی بود.من همیشه از مقاله های شما عمومختار لذت میبردم و میبرم و خواهم برد!ولی حیف که خیلی دیر به دیر مقاله میزارید.
اه راستی عمو مختار من یک هدیه برای شما اماده کرده بودم و گفتم وقتی یک مقاله بذارید بهتون بدمش.
d1466nnw0ex81e.cloudfront.net/ .../...
امیدوارم که خوشتون بیاد.
در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

واقعاً اون عکس من اونقدر بیخود بود که شما هیچ نظری ندارید؟
فکر میکردم ازش خوشتون میاد عمو مختار.
#51 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-04-30 23:21
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
واقعاً بررسی عالی بود.من همیشه از مقاله های شما عمومختار لذت میبردم و میبرم و خواهم برد!ولی حیف که خیلی دیر به دیر مقاله میزارید.
اه راستی عمو مختار من یک هدیه برای شما اماده کرده بودم و گفتم وقتی یک مقاله بذارید بهتون بدمش.
d1466nnw0ex81e.cloudfront.net/ .../...
امیدوارم که خوشتون بیاد.
در ضمن من همشونو غیر از اون اخری هارو نمیشناسم.میشه معرفیشون کنید؟

واقعاً اون عکس من اونقدر بیخود بود که شما هیچ نظری ندارید؟
فکر میکردم ازش خوشتون میاد عمو مختار.

البته استاد اون گابلینی که کلاً خاکستری رنگه باید همون سارا استیسی خواهر گابریل استیسی باشه البته تو مقاله معرفی گابلینها اونی که کاملاً خاکستری هست معرفی نشده ولی من فکر میکنم شاید سارا استیسی باشه یا شاید من الان حضور ذهن درستی ندارم.ولی اگه اشتباه میگم لطفاً پاسخ بدید،بعد به نظرم این که اونهارو در برابر هم گذاشتن شاید مورد رضایت عمو مختار نبوده.چون همه اون گابلین ها نسخه ای از خودشون هستند که با موجود دیگه ای پیوند خوردند ولی اون دوتا فرق دارند.ولی یکم تعجب میکنم که عمو مختار این چند روز اصلاً سری به سایت نزده.
#52 ali.stark 1397-04-30 23:33
جالب بود من الان پشیمونم از اینکه پیش خرید نکردم و ممنون از مختار عزیز
#53 Marc Spector 1397-05-15 11:14
ببخشید یکم دیر شده برای نظر دادن،ولی آقا مختار یه نکته دیگه که فکر کنم وجود داره اون صحنه آخر تریلر آخرین صحنه،فک کنم ادامه صحنه ادای احترام باشه به کاور فانتزی شگفت انگیز شماره 15

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 451 guests and one member online

  • Frank Castle A.K.A The Punisher

آخرین نظرات

Telegram    Facebook 

GooglePlus   Instagram 

    Aparat